PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298552}

Lęk

Shrooms
5,5 13 678
ocen
5,5 10 1 13678
Lęk
powrót do forum filmu Lęk

Wlasnie skonczylem ogladac ten film. Zaczynal sie tak, jak wiekszosc amerykanskich horrorow w tym stylu, niby niewinny wypad gdzies. Mysle - cholera, znowu to samo. Przez wiekszosc czasu trafnie wyczuwalem co zdarzy sie za chwile (nie, nie jadlem grzybkow), akcja schematyczna i dosc przewidywalna. Co prawda zakonczenie zaskoczylo mnie (i to nawet bardzo), jednak nie moge powiedziec, by mnie zadowolilo. Film niby trzymal w napieciu a tak naprawde to ani razu mnie nie przestraszyl, ani razu nie sprawil, ze chcialem wstac na chwile od monitora i raczej nie zapadnie mi w pamieci na dlugo. Pomimo tych wszystkich minusow nie czuje, ze stracilem poltorej godziny swojego zycia na bezsens, dlatego czuje, ze moge go Wam polecic, moze nie slowami "stary, super film, 11/10, mowie Ci, obejrzyj", ale jednak.

pekeyprv

Trochę podobnie się czułam po obejrzeniu tego filmu (BTW, jest irlandzki, nie amerykański :) Ale nie mogę narzekać żeby był zły. Może nie widziałam wystarczająco dużo tego typu filmów żeby przewidywać fabułę, mnie zaskakiwał co chwilę. No i naprawdę się bałam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones