PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298552}

Lęk

Shrooms
5,5 13 678
ocen
5,5 10 1 13678
Lęk
powrót do forum filmu Lęk

Może jest to spowodowane faktem, że nie oglądam szczególnie dużej ilości horrorów, ale muszę przyznać, że dawno nie bałam się tak jak na tym filmie...Niektóre momenty sprawiły, że prawie zamykałam oczy...film pozostaje w pamięci i chyba długo nie wybiorę się sama na wycieczkę do lasu...

ocenił(a) film na 7
grabala

hym....serio ten film jest taki straszny???jesli tak to napewno go ogladne xD i mam nadzieje, ze uda mi sie szybko nadrobic te zaleglosc filmowa :D .Czy na filmi sa tekie sceny, ze mozna podskoczyc ze strachu???;p;p Pzdr xD a i prosze o odpowiedz!!!!!!;P

ocenił(a) film na 7
Dann

Jest pare takich scen ale zeby to odczuc musi byc odpowiednia atmosfera.
Najlepiej ogladac bedac samemu w domu i koniecznie w nocy !

ocenił(a) film na 10
murdi

Ja tak właśnie ogladałam... Potem nie mogłam w ogóle zasnąc, a jak zasnęłam to całą nocśniły mi się koszmary ;/ W dodatku obudziłam si z takim bólem głowy, że hej :D Żaden film nigdy namnie tak nie działał :D Bardzo mi się podobał :))

ocenił(a) film na 3
grabala

proponuje dużą dawkę używek zamiast tej bajki ....bardziej się przestraszycie widząc siebie w lustrze po dużej dawce ....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones