PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10015096}

Lęk

6,4 2 056
ocen
6,4 10 1 2056
6,3 20
ocen krytyków
Lęk
powrót do forum filmu Lęk

I za filmem i za prawem do decydowania o swoim życiu. Cielecka i Nieradkiewicz dały aktorski popis. Bez nadmiernego sentymentalizmu i łzawej tragedii, ale przeszywający emocjonalnie w każdej niemal minucie.

ocenił(a) film na 9
Agatonik

Jestem też całym sercem i za tym filmem i za prawem do decydowania o swoim życiu i o tym kiedy ono ma się zakończyć! I to nie tylko prawem dla ludzi chorych, ale także prawem dla ludzi zdrowych, bo każdy człowiek, nieważne czy chory, czy zdrowy ma prawo zdecydować o tym, czy chcesz żyć czy nie! Mam nadzieję, że my kiedyś w naszym kraju też doczekamy się tej Wolności!
Proszę o więcej tego typu filmów!

ocenił(a) film na 9
Agatonik

Jestem też całym sercem i za tym filmem i za prawem do decydowania o swoim życiu i o tym kiedy ono ma się zakończyć! I to nie tylko prawem dla ludzi chorych, ale także prawem dla ludzi zdrowych, bo każdy człowiek, nieważne czy chory, czy zdrowy ma prawo zdecydować o tym, czy chcesz żyć czy nie! Mam nadzieję, że my kiedyś w naszym kraju też doczekamy się tej Wolności!
Proszę o więcej tego typu filmów!

ocenił(a) film na 9
Agatonik

Jestem też całym sercem i za tym filmem i za prawem do decydowania o swoim życiu i o tym kiedy ono ma się zakończyć! I to nie tylko prawem dla ludzi chorych, ale także prawem dla ludzi zdrowych, bo każdy człowiek, nieważne czy chory, czy zdrowy ma prawo zdecydować o tym, czy chcesz żyć czy nie! Mam nadzieję, że my kiedyś w naszym kraju też doczekamy się tej Wolności!
Proszę o więcej tego typu filmów!

ocenił(a) film na 9
Agatonik

Jestem też całym sercem i za tym filmem i za prawem do decydowania o swoim życiu i o tym kiedy ono ma się zakończyć! I to nie tylko prawem dla ludzi chorych, ale także prawem dla ludzi zdrowych, bo każdy człowiek, nieważne czy chory, czy zdrowy ma prawo zdecydować o tym, czy chcesz żyć czy nie! Mam nadzieję, że my kiedyś w naszym kraju też doczekamy się tej Wolności!
Proszę o więcej tego typu filmów! ❤️

ocenił(a) film na 9
Agatonik

Przepraszam za powielenie mojej odpowiedzi, coś mi moja przeglądarka szwankuje...

Agatonik

Warto zobaczyć ten film?

ocenił(a) film na 8
AndrzejChyra4

Zdecydowanie, warto

Agatonik

Dziękuję

Agatonik

Czy Cielecka dobrze zagrała?

ocenił(a) film na 8
AndrzejChyra4

Bardzo dobrze❤️

Agatonik

A Nieradkiewicz dobrze zagrała?

Agatonik

Idiotko to jest spojler, przez ciebie juz wiem ze jada dokonać eutanazji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones