PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712208}

LEGO® NINJAGO: FILM

The LEGO NINJAGO Movie
6,1 6 506
ocen
6,1 10 1 6506
LEGO® NINJAGO: FILM
powrót do forum filmu LEGO® NINJAGO: FILM

Przyznaję się mam prawie 23 lata i uwielbiam serie lego ninjago. Jeżeli ktoś też ma więcej niż 20 lat to daje łapkę w góre :)
Dzieciaki i koneserzy sztuki dają łapkę w dół :(

użytkownik usunięty
Lilitu_Lilitu

Podobnie mam ja z May little pony

I tak trzymać, mamy powód do dumy.

użytkownik usunięty
Lilitu_Lilitu

Taaaaaaaa.

użytkownik usunięty

A film ci polecam bo jest super.

Ech, niestety, zobaczę dopiero kiedy będe mogła :( Ale fajnie wiedzieć, trochę się obawiałam po tych różnicach nawet w postaciach jeśli porównać by do uniwersum.

użytkownik usunięty
Lilitu_Lilitu

Wszyscy hajtują.

ocenił(a) film na 1

Dla mnie film spoko.... ale ja bede hejtować bo mi się nie podoba ta ucieczka od fabuł.

Mama zielonego to nie był ninja... i na pewno nie nazywałą się koko.
Za bardzo kocham serial i jak widzę te 1000 błędów to mi się płakać chce.

ocenił(a) film na 1
Vederetta

Nawet sam fakt ze jak ninja pierwszy raz spotkali się z zielonym gdy był dzieckiem już panowali nad swoimi mocami... A tutaj nic nie umieli. A zielony był dorosły..

ocenił(a) film na 7
Vederetta

Ale, że dałeś 1/10 to spora przesada. Ja Ninjago obejrzałem po raz pierwszy, ale na ocenę końcową składa się nie tylko fabuła, w moim przypadku było to fenomenalne udźwiękowienie (oglądałem na kinie 7.1) i całkiem przyjemna muzyka. Także pod względem technicznym i wizualnym jest bardzo dobrze i co ważne równo przez cały film.

Gdzie można znaleźć ten film

siemaneczko :) Zobaczcie tescik z lego :) geniusz go zdaje na 100% https://www.youtube.com/watch?v=wbGR4bQXjzc

ocenił(a) film na 7
Lilitu_Lilitu

dałem w góre

użytkownik usunięty
marcin_lendzion

Niech każdy ogląda, to co chce, i będzie dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones