PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=434386}

Fermat's Room

La Habitación de Fermat
6,3 571
ocen
6,3 10 1 571
La Habitación de Fermat
powrót do forum filmu La Habitación de Fermat

Czterech matematyków w wyniku dobrze rozwiązanej zagadki matematycznej ląduje w dziwnym pokoju. Dostają kolejne zagadki za pomocą palmtopa i mają 1 minutę na rozwiązanie każdej z nich. Po tym czasie pokój zaczyna się kurczyć, a to z powodu 4 pras, które zmniejszają jego wymiary, a są podłączone do jakiegoś kompa. Tak w skrócie to wygląda. Sam pomysł może i niegłupi, ale w sumie film się nie broni. Cieniutko i nieprawdziwie wypada warstewka psychologiczna, a już same zagadki, które dostają tęgie głowy matematyczne są na poziomie szkoły podstawowej, podczas gdy osoby uważane za geniuszy matematycznych nie potrafią sobie z nimi poradzić. Można było zrobić naprawdę dobry film, ale niestety twórcom zabrakło pomysłu. Poniżej oczekiwań, ode mnie 3/10.

ocenił(a) film na 7
piotr100

w/g mnie film dobry, zagadki rzeczywiście łatwe, ale dlatego, że popularne i znamy na nie odpowiedzi, ale niekoniecznie sami wymyśliliśmy rozwiązania. Co do "warstewki psychologicznej" to się nie zgodzę, jest dobry motyw działania, wszystko się układa w spójną całość.
Dziwi mnie, że film przeszedł bez echa, może nie jest rewelacyjny, ale wart uwagi. Ode mnie 7/10

marceliola

Trochę się mylisz. Film bardzo znany ale nie w PL. Ocena 6,6 / 6743 na IMDB o czymś świadczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones