PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118781}
5,2 6
ocen
5,2 10 1 6

La Mano spietata della legge
powrót do forum filmu La Mano spietata della legge

Brutalne morderstwa rzucają cień na miasto i tworzą plamę na honorze miejscowej policji. Bezradni stróże prawa sięgają więc po ostatnią deskę ratunku. Powraca komisarz de Carmine, znany niegdyś ze swojej gwałtowności i zamiłowania do przemocy przy przesłuchaniach, a obecnie zawieszony w czynnościach policyjnych. Czy przywróci on spokój w mieście?

Mamy tu poliziotescho połączone z kryminałem. Występują tu także czarne rękawiczki, ale do stylistyki giallo trochę daleko. Na plus świetna szybka akcja i brutalne sceny przesłuchań, wszystko okraszone doskonałą muzyką Ciprianiego. Na deser jeszcze Klaus Kinski uzbrojony w palnik gazowy! Gorące 6/10.

ocenił(a) film na 4
Yungee

Klaus Kinski i atmosfera poliziotescho, jak dla mnie, największymi plusami filmu.

rockystallion

Kinski zawsze gdzie się pojawia tam wzbudza emocje:) A co do filmu - jest dużo więcej lepszych pozycji w tym gatunku, to fakt.

ocenił(a) film na 4
Yungee

Szczerze nie chodziło mi o to, że jest dużo lepszych pozycji w tym gatunku, ale dzięki, warto wiedzieć i takowych szukać (mało widziałem z poliziotescho). Bardziej chciałem zwrócić uwagę właśnie na Kinskiego i atmosferę (w której wyczułem mroczny posmak).
:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones