PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7120}

Labirynt

Labyrinth
7,1 16 484
oceny
7,1 10 1 16484
7,7 9
ocen krytyków
Labirynt
powrót do forum filmu Labirynt

piękny...

ocenił(a) film na 7

pamiętam jak byłam mała, oglądałam go po raz pierwszy i STRASZNIE zachwycałam się przewspaniałym David'em Bowie!!! kocham Bowie'go i mam do tego filmu naprawdę OGROMNY sentyment!!!

ocenił(a) film na 10
20th_century_girl

To zupełnie tak jak ja. Uwielbiam wracać do tej baśni, a w D. Bowie byłam w dzieciństwie zakochana ;)

ocenił(a) film na 10
Fifi_3

Hiehie... to było przed, czy po tym jak sobie zafundował nowe, sztuczne uzębienie? ;) Swoją drogą, to wolałem go w tamtym naturalnym wydaniu - teraz wygląda jak, za przeproszeniem, kombinacja barbie i kena.

ocenił(a) film na 10
Smiglo

Przed xD W scenie balowej widać, jakie ma krzywe zęby, gdy się uśmiecha xD
Co tam! Bowie pięknym mężczyzną jest :D Kupiłam Labirynt właśnie ze względu na niego^^ Film swoją drogą bardzo dobry (tylko firey mi się nie podobały), Jareth powalający, kryształowe kule fascynujące... Connelly, jaka ona młoda była^^

ocenił(a) film na 10
Dhuaine

Tak... ehh... dobrze jest wrócić do szczenięcych lat :) Umysł człowieka jest tu trochę zawodny, ale mimo wszystko zadziwia mnie - przy oglądaniu takich filmów jakby "czujemy" zapach tamtych chwil, nagle przypominamy sobie te stare "układy", które powstały w naszych mózgach w tamtym okresie i przechowywane były "gdzieś tam", jakby na dyskietce ;) A wszystko mieści się w tej małej owalnej kuleczce ;D

ocenił(a) film na 9
20th_century_girl

To co z dzieciństwa, zawsze jest najlepsze ;)

20th_century_girl

No to znalazlam Was!!! ;) Dla mnie Labirynt to najpiekniejsza bajka z dziecinstwa, do dzis pamietam te fascynacje, wrecz tesknote za tamtym swiatem, pamietam ile razy mowilam sama do siebie "I wish"...;) Nie ma co mowic, sentyment mam ogromny do dzis :)

20th_century_girl

Ojej, niech puszczą ten film w TV, tak bym chciała go zobaczyć :C Nie wiem jak to się stało, że nie widziałam go w dzieciństwie. Pachnie mi on "niekończącą się opowieścią" i wspaniałą, baśniową fabułą... musze go zobaczyć... No i jeszcze David Bowie...

Mam nadzieję, że się go kiedyś doczekam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones