Piękny w swej prostocie, dawno nie widziałam tak rewelacyjnego filmu. Jedyne czego żałuję, to to, że nie najpierw nie przeczytałam książki, na podstawie której został napisany scenariusz.. Och, mam ochotę zobacz raz jeszcze i z pewnością to zrobię, tylko nie wiem czy zaraz, czy może wytrzymam do jutra :)