PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=211185}

Larwa

Larva
3,3 830
ocen
3,3 10 1 830
Larwa
powrót do forum filmu Larwa

Z czystym sumieniem daję 6/10. Dobry i oryginalny wygląd potworów, kilka interesujących
scen, gra aktorska na poziomie "solidne rzemiosło", w miarę barwne postaci, nieco humoru
("obcy latają mi po stodole", "mam crittersa w ogródku":)). Oczywiście film wtórny i niezbyt
straszny, ale jako niskobudżetowe, lekkie, bezpretensjonalne sci-fi z niewielkimi
elementami grozy umiarkowanie polecam:)

ocenił(a) film na 6
SonOfAPlunder

Oglądałem wczoraj w nocy na TV4 i zdziwiła mnie tak niska średnia. Widziałem dużo gorsze filmy, a ten całkiem spoko mi się oglądało. Podobnie oceniłem na 6.

SonOfAPlunder

Nie mogę sie zgodzić. Ja oglądając miałam wrażenie jakby aktorzy grali po raz pierwszy, wygląd tych stworków był okropny - gorsze nawet niż bym sie spodziewała po sci-fi. Fabuła jak dla mnie przewidywalna.Dosłownie po pół godzinie byłam znużona i znudzona i miałam wielką ochotę wyłączyć ów film. Dla mnie bardzo słaba produkcja.

ocenił(a) film na 2
SonOfAPlunder

Do 20 minuty nawet spoko, dawałem podobnie jak Ty. Ale im dalej tym gorzej.

ocenił(a) film na 5
SonOfAPlunder

5 na wyrost trochę, film głupiutki, budżet niziutki, ale zabawa niezła,no i duet Fun Bobby i Al Capone kontra wielkie robale!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones