PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772}

Las Vegas Parano

Fear and Loathing in Las Vegas
7,5 168 409
ocen
7,5 10 1 168409
6,7 27
ocen krytyków
Las Vegas Parano
powrót do forum filmu Las Vegas Parano

Widziałem już kilkanaście razy, a ostatnio kupiłem na blu-ray :)

ocenił(a) film na 10
vince25xx

Biorąc pod uwagę ścieżkę dźwiękową, grę aktorską, zdjęcia, scenariusz itd- to jest moim zdaniem NAJLEPSZY FILM JAKI KIEDYKOLWIEK POWSTAŁ :)

Oglądałem go chyba już setki razy i wciąż mnie do niego ciągnie. Ponadczasowe, wspaniałe dzieło:)

ocenił(a) film na 10
KubaLBN92

nie inaczej :)

KubaLBN92

Na szczęście tylko Twoim zdaniem...

ocenił(a) film na 10
Bokciu

Cóż widzę, że bozia poskąpiła rozumu. No nic, może w dzieciach wynagrodzi, nie łam się! :)

No ale tak poważniej troszkę, spróbuj opanować liczenie od 1 do 2- może a nóż kiedyś się przyda ta mistyczna umiejętność?:)

KubaLBN92

Nie myliłem się nic a nic mając Twoją jakże skromną osobę za słabo rozwiniętego neandertala. Prymityw jak widać wybitny...mi może poskąpiła ,natomiast w Twoim przypadku pozostawiła go na etapie bezmózgiego Yeti...:)

ocenił(a) film na 10
Bokciu

Słabiutko ci to obrażanie idzie:)

KubaLBN92

Jak widać przyzwyczajony, swoją drogą to nie obrażanie tylko potwierdzenie faktu.

ocenił(a) film na 10
Bokciu

Jasne, że przyzwyczajony- maluczcy od zawsze próbują obrażać i prześladować inteligentniejszych od siebie:)

Próbuj dalej, szanse na sprowokowanie mnie prawdzie masz lichutkie ale co się pośmiejemy to nasze:)

ocenił(a) film na 10
Bokciu

Ojej już się poddałeś?:( A zapowiadał się taki ładny kabaret:(

ocenił(a) film na 10
KubaLBN92

Nie żebym Bokcia bronił czy próbował go usprawiedliwiać, bo mam na to oczywiście wy.ebane, ale przyznać musisz, że Fear and Loathing... to jednak bardzo specyficzne kino i nie do każdego musi trafić. Jest to na tyle dziwny film, że może wzbudzać niemal wyłącznie skrajne emocje - albo go kochasz albo nienawidzisz. Takich, którym kompletnie nie podpasił jest bardzo wielu. Nietrudno o niezałapanie klimatu. Już sam Hunter Thompson był postacią ostro porytą, pomnóż to przez dziwactwa Terry'ego Gilliama oraz dziwactwa Johnny'ego Deppa i masz prawdziwą bombę dla jednych i zarazem kompletne gówno dla drugich.

ocenił(a) film na 10
Wredny_Sqrvol

Ja to wszystko rozumiem ziom. Natomiast nie mogę się zgodzić z postawioną wyżej tezą, jakobym tylko ja kochał Fear and Loathing i tylko o to była cała "sprzeczka" :)

ocenił(a) film na 10
KubaLBN92

No fakt. Film, który ma średnią ocenę 7,6 tutaj, a na imdb 7,7 - musiałoby być na prawdę qrevsko dużo Ciebie, żeby nabić takie średnie, niwelując same niskie noty od reszty populacji tej planety. Ryzykowna to hipoteza, że tylko Ty na Ziemi tak wysoko cenisz ten film, ale każdy ma prawo posiadać nawet najbardziej absurdalne poglądy. Ja na przykład mogę twierdzić, że Ziemia jest płaska i niosą ją na plecach dwa wielkie żółwie i to ninja w dodatku. Dają radę, bo wpier.dalają bardzo dużo bardzo pysznej pizzy.

ocenił(a) film na 8
vince25xx

ty pachołku babilonu.

ocenił(a) film na 10
vince25xx

gad demet nie kupuj płyt. od czego masz internet?

ocenił(a) film na 10
DannielNemesis

Od kupowania płyt ?

vince25xx

Las vegas parano to moj nr 1 w historii kinematografii

ocenił(a) film na 10
maniak_filmow

to dobrze

ocenił(a) film na 4
vince25xx

Zachęciłeś mnie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones