PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772}

Las Vegas Parano

Fear and Loathing in Las Vegas
7,5 168 709
ocen
7,5 10 1 168709
6,7 31
ocen krytyków
Las Vegas Parano
powrót do forum filmu Las Vegas Parano

Moja ocena to 10/10

ocenił(a) film na 9

Za samą grę aktorską już się taka ocena należy ;) a że świętym się nie urodziłem rozumiem cały film.

Szczerze? zagrali to perfekcyjnie.. szkoda że są ludzie którzy nie doceniają klasyków i dam głowę że nikt nie zagrałby tego lepiej.

Jeszcze lata 60-70.. ta muzyka.. hipisi żyć nie umierać ;) co oglądam ten film to żałuje że nie urodziłem się wtedy kiedy np. urodził się mój dziadek.

Polecam każdemu film, choćby dla samej gry aktorskiej, muzyki i tego zajebistego klimatu :).

Myślę że przy dobrym "wspomagaczu" że to tak napisze można by było polatać i poczuć się jak w tym filmie..

ocenił(a) film na 9
Adix20

Ci co piszą że film stworzony do palenia..

przy zjaraniu nic bym nie skumał i zasnął ;x widać że małolaty z was i widzieliście raz na oczy zielone..

film odbiera się różnie..
to jest dramat i komedia, żeby zrozumieć cały.. zgodzę się trzeba mieć parę jazd za sobą(ale nie po czymś tak słabym jak zielsko).
dramat w filmie chyba każdy kto myśli zrozumie..
muzyka, klasyka i te lata może nie dla każdego ale pewnie są ludzie tacy jak ja którzy się w tym zakochali.

Co do dragów i zagrania przez nich tego to już mam swoją własną ocenę i chyba człowiek który jest trzeźwy cały życie powinien ominąć ocenianie tego szczegółu.

Dla mnie ten film jest czymś więcej niż tylko ćpaniem, upadkiem itd.. w ten film trzeba wejść.. i go zrozumieć.
wiem z własnego doświadczenia że większość tego filmu nie zrozumie i będzie siedzieć z wkur miną ;).

ocenił(a) film na 10
Adix20

FaLiLV najlepiej ogląda się moim zdaniem po psychodelikach typu kwas, grzybki itd. Natomiast na trzeźwo film też wielu osobom się podoba i jest bardzo przyjemny w odbiorze. Choć na pewno po psychodeliku mocniej wchodzimy w klimat, jako że otwieramy umysł na bodzce. Trawa ma odwrotne działanie, więc nie poprawia odbioru w takim stopniu, ewentualnie wrażenia estetyczne płynace z musyki np która w Las Vegas jest cudowna:)

ocenił(a) film na 10
KubaLBN92

Właśnie po paleniu można zayebiście się wczuć w klimat filmu :)

ocenił(a) film na 10
vince25xx

Nie mówię, że nie:) Ale np nie poczujesz się raczej fizycznie Hunterem po samej trawie (w sensie, żeby się znaleźć "w filmie";), a takie niespodzianki bardzo wzbogacają odbiór filmu;D

ocenił(a) film na 10
KubaLBN92

Mogę to oglądać choćby na spidzie :)

ocenił(a) film na 10
vince25xx

Potwierdzone info jesli chodzi o psychodeliki... Wlasnie jestem po seansie numer X i na psychodelikach to poki co chyba najlepszy. Na dniach sprobuje z kwasem!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones