PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=249024}

Las cieni

Bosque de sombras
5,5 1 196
ocen
5,5 10 1 1196
5,0 2
oceny krytyków
Las cieni
powrót do forum filmu Las cieni

Nie będę się godzić z marnym losem polskich widzów za każdym razem, kiedy wyjdzie nowy film z Gary'm Oldmanem. Nie, nie zgadzam się i już! I wydaje mi się, że "The Backwoods" nie podzieli losu np. "Dead Fish", bo zapotrzebowanie na horrory jest u nas duże. Dlatego myślę, że tym razem (tzn. te dobre pół roku po premierze światowej) jedne z większych multipleksów w Polsce, jak Cinema City czy Helios, zaopatrzą się w film z Oldmanem. Bo jak nie, to stracę cierpliwość i pójdę z pikietą przed kino ;]

Lady_Snape

Pół roku po światowej premierze, hehe;) Dość optymistycznie. Zawsze pozostaje internet, choć to nie to samo co kino, ale jak się nie ma co się lubi... No cóż "Bosque de sombras" może być pierwszym naprawdę interesującym filmem z Oldmanem od jakiegoś czasu. Nie licząć "Batman Begins" bo miał tam raczej niewielką rolę. Mam nadzieję, że w "The Dark Knight" wysuną jego postać na bliższy plan, a z tego co czytałem właśnie tak będzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones