PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=830296}
6,2 29 574
oceny
6,2 10 1 29574
4,9 10
ocen krytyków
Last Christmas
powrót do forum filmu Last Christmas

Cudowny film.

ocenił(a) film na 10

Na początku nie powala, ale gdy się rozkręci to jest to jeden z lepszych filmów, które oglądałam. Mocno polecam!

panus_123

Zgadzam się :)

ocenił(a) film na 2
panus_123

współczuję

ocenił(a) film na 8
Kiwirko

dlaczego ?

ocenił(a) film na 4
panus_123

Mam wrażenie że byliśmy na zupełne innym filmie xd wczoraj byłam na "na noże" i ten film mogę ocenić na 10. Last Christmas w porównaniu to Max 4/10 :D

ocenił(a) film na 7
MyOwnHeroin

He he Na Noże 10 to już na nic nie pójdziesz

ocenił(a) film na 1
MyOwnHeroin

Też tak uważam. Last Christmas to porażka.

ocenił(a) film na 2
MyOwnHeroin

Zgadza się film bardzo słaby

ocenił(a) film na 7
MyOwnHeroin

Jest taka możliwość, że byłaś na innym filmie, jest też wielce prawdopodobne, że inny filmwebowicz był na innym filmie niż "I zapadła ciemność" który od Ciebie dostał 10/10, a od tamtego 2/10 i został tak opisany:

"Brak sensu, gra aktorska tragiczna, zero klimatu. Na początku wydaje się że będzie straszyć a później okazuje się, że to thriller i to bardzo słaby. Daje 2 tylko za to, że w większości tego typu produkcjach ofiary czy sprawcy nie chcą umrzeć, topisz je, strzelasz, katujesz a on / ona i tak wyskoczą, tu jak bohaterka uderzy się głową o kamień - umrze, koleś dostanie z wiatrówki - umrze, kolejny zaplącze się w turbinę - utopi się. Tak być powinno. Nie wiem po co piszę komentarz do tego chłamu, może tylko po to aby ostrzec? Tak, wieczór zmarnowany".

Jest jeszcze kolejna możliwość i nazywa się własny gust, dlatego coś co dla jednego jest filmem 10 na 10 dla Ciebie jest 4 na 10 ale coś co dla Ciebie jest 10 na 10 dla innego jest 2 na 10.

To takie proste.

ocenił(a) film na 9
panus_123

Mi się film bardzo podobał. Idąc do kina obawiałam się, że będzie słaby i oklepany. Według mnie taki nie jest :) Zaskoczyło mnie zakończenie.

ocenił(a) film na 9
panus_123

Zgadzam się z opinią, z tą różnicą że jak dla mnie to początek nie był aż tak słaby. Całościowo film bardzo mi się podobał.

ocenił(a) film na 7
panus_123

Całkiem fajny film, nie jest to arcydzieło, ale nie spałem w czasie seansu, miły sobotni wieczór

użytkownik usunięty
panus_123

Po prostu zwykły,fajny film. Nie jest to arcydzieło,ale przyjemnie się ogląda. W każdym razie nie nudziłam się na nim. Zakończenie też mi się spodobało,bo przynajmniej nie jest schematyczne.

ocenił(a) film na 8
panus_123

Na 10 może i nie zasługuje,ale na 8 spokojnie tak.Na początku irytowała mnie główna bohaterka,ale z upływem każdej minuty,gdy się lepiej ją poznawało,to stawała się coraz to bardziej urocza,sympatyczna i zabawna.Co do filmu również bardzo sympatyczny i zabawny,miejscami wzruszał.Taki film w sam raz do obejrzenia nie tylko w Święta,ale i tak na co dzień,na poprawę humoru ;)

panus_123

Ja też oceniłam ten film na 4 po pierwszych 30-40 minutach i uznałam, że nie oglądam, bo jest nudny, bohaterka denerwująca i fabuła żadna. Później z każdą minutą był lepszy, a gdy dotarłam do końca to była już ocena 7/8 i dodane do ulubionych. Zaskoczyło mnie zakończenie i wzruszyło. To chyba pierwszy film, na którym tak diametralnie zmieniłam opinię.

panus_123

Film ma coś w sobie i ta muzyka Georga Michaela... z tą jego emocją w glosie... 10/10 Ogladałam juz kilkanaście razy a fanka tegp typu filmów nie jestem.

ocenił(a) film na 10
panus_123

Kocham ten film, śmieszy i wzrusza, ode mnie ma 10!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones