PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35824}

Laura

7,5 3 696
ocen
7,5 10 1 3696
8,1 13
ocen krytyków
Laura
powrót do forum filmu Laura

Zgrabna intryga

ocenił(a) film na 8

Wciągający kryminał debiutującego Otto Premingera, otwierający mu jednocześnie drogę do kariery. To bardzo zgrabna gra z widzem, tropy są bowiem mylone co kilka minut, a każda z postaci wzbudza podejrzenia. Dodatkowe brawa należą się aktorom którzy stworzyli włożyli dusze w tak ekscentrycznych bohaterów. Zawodzi tylko tytułowa Laura- Gene Tierney odstaje od reszty. Cieszy za to widok młodego i niezwykle rozgadanego Vincenta Price'a. Miłośników Noir nie trzeba zachęcać, ale myślę że reszta również będzie zachwycona.

ocenił(a) film na 4
Lucky_luke

Ale garnitury to mają straszne. szczególnie te spodnie - jak worki. Czy później znaleziono jakieś "kliny" czy coś innego, że stały się dopasowane?

ocenił(a) film na 8
mozgokop

Na to nie zwróciłem uwagi... I pewnie jakbym zwrócił to nie byłoby mi do śmiechu bo przez ostatni rok schudłem strasznie i też jak ubiorę garniak to wisi na mnie...

ocenił(a) film na 4
Lucky_luke

Prawdziwy fan...

ocenił(a) film na 8
mozgokop

Film kręcony w czasie wojny, niskim kosztem. Nic dziwnego, że spodnie nie dopasowane mają.

ocenił(a) film na 7
mozgokop

moda na rurki i slim fity jest teraz...kiedyś była inna.w większości tego typu filmów takie są ;)

mozgokop

one w 1944 nie były straszne; były sznytem i modelem obowiązującej sylwetki.
Odstają ewent. dziś, od obecnych sznytów.

ocenił(a) film na 7
mozgokop

Obszerne kroje wtedy obowiązywały, a teraz wręcz jest powrót do takich modeli tzw styl "baggy". A scenografia przepiękna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones