PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33560}

Lawrence z Arabii

Lawrence of Arabia
7,6 22 846
ocen
7,6 10 1 22846
8,4 16
ocen krytyków
Lawrence z Arabii
powrót do forum filmu Lawrence z Arabii

jestem przywiązany do tego filmu. Przebywałem jakis czas na pustyni i twierdzę , że dotychczas nikomu nie udało sie w filmie tak wspaniale i sugestywnie przedstawić pustynię. Po częstym ogladaniu fabuła jakby przestaje dominować nad widzem a pozostaje zachwyt nad umiejętnościami twórców. I to jest pięk ne w kinie i to jest ponadczasowe.

Boguslaw_3

Zgadzam sie calkowicie. Widzialem ten film juz chyba z 5 razy i kiedy tylko mam okazje, ogladam go ponownie i za kazdym razem zachwyca mnie magia tych wyjatkowych scen, mimo ze fabule znam prawie na pamiec.

Boguslaw_3

Mój szacunek dla Pana Bogusława!!!

Zgadzam się z Panem w 100%.``Lawrence z Arabii`` to jeden z najwspanialszych filmów w historii światowej kinematografii!!!
Proszę tylko Pana o wystawienie filmowi 10 punktów, gdyż zapomniał Pan to uczynić.

PS. Zaskoczyło mnie tylko, że ``Stalingrad`` ocenił Pan zaledwie na 5 punktów.Ale cóż, z gustami się nie dyskutuje.
Pozdrawiam Pana serdecznie i życzę odkrycia kolejnych wielkich dzieł filmowych!!!

ocenił(a) film na 10
MACHO_3

Arcydzielo, muzyka, klimat i najlepsz moim zdaniem scena przy studni a ulubion dialog
A: What is your name?
B: My name is for my friend, none of my friend is a mourder

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones