PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118762}
4,9 5 417
ocen
4,9 10 1 5417
Lawstorant
powrót do forum filmu Lawstorant

Po prostu jestem w szoku!!! Michał to aktor-amator, który w swoim dorobku ma niewiele ról w filmach, a zaskoczył mnie bardzo pozytywnie swoją postacią w Lawstorancie. Prawdziwy, naturalny... rewelacyjna gra aktorska, brawo Michał, tak trzymaj! O znakomitości gry aktorskiej Zbigniewa Buczkowskiego nie wspominam, gdyż jest to oczywiste :-) Film świetny 10/10 :-)

doyna

No moze nie rewelacyjna, ale wlasnie ogladam i przyznam ,ze naprawde dobrze sie go oglada. Jak nie ma tych czerwonych wlosow i wyciagnie cale to gowno z ryja, to wyglada jak normalny czlowiek.

ocenił(a) film na 2
kotto18

Film jest bardzo słaby zarówno od strony fabularnej jak i aktorskiej. Zgoda, co do Wiśniewskiego, który na tle takich "aktorów" jak Buczkowski, Liszowska zagrał najlepiej. Ogólnie 2/10.

ocenił(a) film na 9
doyna

Dziesięc gwiazdek to może o dwie za dużo, ale ogólnie zgadzam
się...Wiśniewski zagrał bardzo dobrze, reszta też niczego sobie...Liszowską
zawsze miło obejrzec, zwłaszcza jak się lubi "takie" kształty...:))
Buczkowski od dawna gra tę samą postac i trudno go za to
krytykowac...Natomiast jest problem z przynależnością gatunkową - niby to
komedia, ale te sceny ze świata przestępczego nie były wcale podane w
tonacji komediowej...słowem ciekawy, intrygujący i zaskakujący
film...polecam...

ocenił(a) film na 8
jeansibelius

Fakt, ze dalo sie zauwazyc kilka bledow w grze aktorskiej Wisniewskiego, ale musimy wziac pod uwage, to ze czlowiek ten stanal przed kamera jako aktor pierwszy raz! I naprawde stworzył bardzo ciekawa, wyrazista postac, jest zdecydowanie lepszym aktorem niz wokalista (wedlug mnie) ;)

ocenił(a) film na 6
100krotka

rany jak to brzmi co ty aktorem jesteś że zuważyłeś parę błędow aktorskich?? he he żartuję;) no Wiśniewski fajnie zagrał ale i tak Buczkowski lepiej wypadł ale nie ma sie co dziwić;) ale znacie jakieś jeszcze filmy z główną rolą zbigniewa Buczkowskiego?

ocenił(a) film na 3
doyna

Michalek sie popisal to musze przyznac

ocenił(a) film na 5
doyna

co jak co, ale muszę się zgodzić. Wiśniewski jaki jest, taki jest, ale zagrać w filmie potrafi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones