PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=705791}

Le Mans '66

Ford v Ferrari
7,9 87 168
ocen
7,9 10 1 87168
7,1 46
ocen krytyków
Le Mans '66
powrót do forum filmu Le Mans '66

Dlaczego Miles niby nie pojechał rok wcześniej i słuchał wyścigu w radiu? Przecież w rzeczywistości on tam startował. wtf, czemu to miało niby służyć? Albo jak ładnie kończyli wyścig obok siebie (że ciężko było powiedziec kto był pierwszy) - totalna bzdura, przecież ten wyścig można zobaczyć w internecie. Owszem trzy fordy wjechały jako pierwsze, ale z 5 metrowymi odstępami.

Takich wymysłów scenarzystów było tam tak dużo, że przestałem wierzyć w cokolwiek co zobaczyłem w tym filmie. Ford lecący na obiadek helikopterem to pewnie też ściema, żeby pokazać jaki to kawał bogatego gnoja był. O problemach z drzwiami też jakoś nic w internecie znaleźć nie mogę.

ocenił(a) film na 8
michalje

fajnie, że wierzysz w to co się dzieje w filmach fabularnych - szacunek i powodzenia

thc86

Jest coś takiego jak film fabularny na podstawie prawdziwych wydarzeń. Mówi ci to coś? "Szacunek i powodzenia"? Co to niby miało znaczyć XD Takie przywalanie się, żeby komuś ubliżyć, brawo dla ciebie, jesteś kozak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones