PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751753}
6,6 48 602
oceny
6,6 10 1 48602
6,6 39
ocen krytyków
Legion samobójców: The Suicide Squad
powrót do forum filmu Legion samobójców: The Suicide Squad

Beznadziejny!

ocenił(a) film na 1

Film bardzo słaby, nie wiem skąd te wysokie oceny. Spodziewałem się czegoś lepszego, ale się zawiodłem. Dobrnąłem do połowy i wyszedłem z kina. Szkoda czasu.

Grzegorz_Spytek

Nie zgodzę się z twoją opinią dla mnie to jeden z najlepszych filmów dc

ocenił(a) film na 4
FanNolana

Najlepszy z gów****ych to dalej gów***ny ;)

ocenił(a) film na 1
FanNolana

Każdy ma swój gust, ja uważam że dobrymi można nazwać takie filmy DC jak: Batman Nolana czy Joker. Jednak to co jest serwowane w tym filmie po prostu do mnie nie przemawia. Począwszy od doboru bohaterów, nie mylić z aktorami. Już pierwsza część była lepsza, w sumie nie było filmu DC którego bym nie dokończył, łącznie z WW84. Ten jest pierwszy.

Grzegorz_Spytek

No to znaczy że się nie znasz, bo to był najlepszy film DC obok tych od Snydera.

ocenił(a) film na 1
0wner2

No cóż skoro tak uważasz, nie każdy lubi bajki, gdzie dodają trochę krwi żeby się nimi nie wydawały.

ocenił(a) film na 8
Grzegorz_Spytek

To kwestia gustu jak zawsze o tym zapominamy. ..Ja miałem okrutną beke na seansie ,trzeba też być nieco fanem kina superbohatera kiego. Ale żeby 1? Smutne życie Waść Pan prowadzisz.

ocenił(a) film na 1
danglan

Myślę że nie jest takie smutne, po prostu dałem 1 bo nie dotrwałem do końca. Co do bycia fanem to uwielbiam filmy superbohaterskie DC jak i Marvela. Jednak ten wyjątkowo mi się siadł, łasica mnie rozbawiła, ale jak dla mnie ten film po prostu jest nijaki. Dobór bohaterów też mi nie pasuje. Nie wiem może dam mu drugą szansę na spokojnie w domu i zmieni to moją ocenę.

ocenił(a) film na 2
Grzegorz_Spytek

Zgadza się film dno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones