PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751753}
6,6 48 194
oceny
6,6 10 1 48194
6,6 38
ocen krytyków
Legion samobójców: The Suicide Squad
powrót do forum filmu Legion samobójców: The Suicide Squad

R

ocenił(a) film na 7

Chciałbym kategorię wiekową R dla tego filmu o.o

WTTW_FILM

Nie tylko ty ja również :)

wort801

Może na dvd będzie :-)

LordVader345

No jest taka możliwość :)

wort801

Kto wie,może jak w X-Men dostaniemy jedną postać ekstra :)

użytkownik usunięty

Chodzi o to że w XMenDofp była rozszerzona wersja. Praktycznie jedyną różnicą było to że było tam więcej Rouge. I ze dwie nowe scen y

WTTW_FILM

Chciałbym dobry scenariusz i ciekawych bohaterów.

WTTW_FILM

Popieram w 100% jeżeli ktoś poniżej 18 lat chce się zapoznać z filmem niech przyjdzie do kina z osobą dorosłą :) A nie ograniczać film aż to takiego stopnia. :/

WTTW_FILM

Ayer wspominał, że chciałby nakręcić sequel z R-ką. Krąż plotki, że film będzie tańszy, posiadał mniej efektów komputerowych i licencjonowanych piosenek co by w sumie się zgadzało (kto produkował by film dla dorosłych z budżetem 175 mln?).

szmyrgiel

Cóż, Mad Max 4 tak miał :P

ocenił(a) film na 6
szmyrgiel

Ale jak zrobić Rkę z tymi bohaterami, po pierwszej części ?
Inna sprawa że jeśli SS nie uda się wprowadzić do kin, to nie ma co się trzymać obecnej kategorii..
W sumie BvS Ultimate też miał Rkę...

Rozgdz

Tak generalnie to w kwestii sugerowanej, acz nieeksponowanej przemocy to nie było tragedii - eksplodująca głowa, zagryzanie policjanta, elektrowstrząsy, kilka headshotów, odcięcie kawałka głowy. Jeśli w drugiej części daliby na przeciwnika konkretną kanalię, to może bohaterowie sięgneliby nawet po brzydkie słownictwo?

ocenił(a) film na 6
Khaosth

Ach :)

Khaosth

Już w SS takie było. A w polskim dubbingu nawet tego nie ocenzurowali, wręcz przeciwnie :D

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

A ja bym chciał więcej Jokera :D

ocenił(a) film na 7
Pinokio1983

Miało być go więcej ale dogrywki...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Raze

To znaczy, że film jest od 17 lat

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Raze

1. Ja nigdzie nie napisałem, że chcę
2. Filmy, które mają wyższą kategorię wiekową zazwyczaj mają mniej efektów specjalnych, więcej realizmu i bardziej dojrzałą historią. Oczywiści ZAZWYCZAJ, bo czasami oznacza to po prostu więcej groteskowej sieczki.

Raze

R -Restricted. "Contains some adult material. Parents are urged to learn more about the film before taking their young children with them." On the box: "Under 17 requires accompanying parent or adult guardian"
http://www.mpaa.org/film-ratings/
https://en.wikipedia.org/wiki/Motion_Picture_Association_of_America_film_rating_ system

Jedna z kategorii przyznawanych filmom w USA. Widzowie poniżej 17 lat zobowiązani są przyjść z opiekunem - polskim odpowiednikiem jest zazwyczaj "od lat 15". W filmach o tym oznaczeniu mogą być pokazywane m.in. krwawe rany, negliż (pokazanie kobiecych piersi praktycznie uniemożliwia otrzymanie niższej kategorii) i scenki erotyczne (ale bez pokazywania penetracji), a bohaterowie mogą dość swobodnie bluzgać (w niższej kategorii PG-13 może się pojawić najwyżej jeden fu#k).

Przykładowo - z filmów ostatnio przez Ciebie ocenionych kategorię R otrzymały "Logan: Wolverine", "Manchester by the sea", "Spotlight" i "Ten niezręczny moment". "Twardowsky" i "Dobrze się kłamie ..." nie zostały ocenione przez MPAA, a pozostałe dwa dostały niższą kategorię PG-13.

ocenił(a) film na 8
WTTW_FILM

mówisz masz

ocenił(a) film na 8
WTTW_FILM

Oj, będziesz z R-ki zadowolony XD

ocenił(a) film na 7
JayKob80

Wiem wiem, znajomi już na to uwagę zwracali, ja jeszcze nie oglądalem ale chyba oto jest pierwszy konkretny film od DC

WTTW_FILM

Twoje marzenia które były 5 lat temu zostały spełnione bo film który trafił do kin w roku 2021 ma właśnie kategorie R mając dokładnie podobny poziom brutalności co w obu częściach DEADPOOLA.

ocenił(a) film na 7
punisher822_filmweb

ja słyszałem że film dostał 15 ale brutalnością pod Rkę podchodzi, tak czy srak niedługo oglądnę bo za dużo ludzi poleca żeby przejść obok tego obojętnie.

WTTW_FILM

Jako wielki fan jedynki oraz DEADPOOLA 2 musze zobaczyć ten film.

ocenił(a) film na 4
WTTW_FILM

Ja chciałbym zeby ten film miał kategorie U - od upośledzony

ocenił(a) film na 7
marcinpastuszynski

Mmm januszowy żart musiał pojawić się w tym wątku :3

ocenił(a) film na 4
WTTW_FILM

poczestuj sie

ocenił(a) film na 7
marcinpastuszynski

Obrażam ludzi którym film się podobał bo mi się nie podobał, rok szkolny trwa. Nie masz jakiś sprawdzianów przypadkiem?

ocenił(a) film na 4
WTTW_FILM

zapraszam do Choroszczy

ocenił(a) film na 7
marcinpastuszynski

Dwie wiadomości i już dod domu zaprasza, ale dzięki. Obejdę się smakiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones