PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725816}

Legion samobójców

Suicide Squad
6,1 235 006
ocen
6,1 10 1 235006
3,9 39
ocen krytyków
Legion samobójców
powrót do forum filmu Legion samobójców

Moze jeszcze odubbingują

Totemus

lepiej nie ten zwiastun z napisami wyglada spoko

Totemus

Rysio z Klanu będzie podkładał głos pod Dżołkera. Jestem za :)

ocenił(a) film na 3
Totemus

Marzenia :]

thorin3

moim zdaniem nie odubbinguja ani batmana v superman ani legionu samobojcow

ocenił(a) film na 9
marvelfan_filmweb

To by było najgorsze co mogliby zrobić .

iamaladybug

Miejmy nadzieje , że te zwiastuny BVS i SS , są z dubbingiem tylko pod promocje filmu a filmy miejmy nadzieje wypuszczą w kinie z napisami pl i tylko z tym :) Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 3
marvelfan_filmweb

Też nie jestem za dubbingiem w tym filmie, ale co Cię obchodzi czy będzie w kinie wersja z dubbingiem, skoro będziesz miał wybór, bo z napisami będzie na pewno?

oskar_fw

No racja , tylko ja bardziej wole filmy z dubbem niż z napisami , ale moim zdaniem napisy i tylko napisy na seansie w kinie tego filmu , a dubbingu nie musi być , chociaż mógłby być lepszy jakby dobrali lepiej aktorów dubbingowych , poczekamy i zobaczymy .Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 6
marvelfan_filmweb

dubbing zawsze slabo wypada, lektor lepszy, chociaz kinie najlepiej napisy...

keteek

Napisy nawet są spoko w kinie , dubbing jak są dobrze dobrani aktorzy też.
Skomentujesz moje głosowanie na najlepszy biust aktorek wcielających się w postaci kobiece w filmach z MCU na forum Ant Mana?

ocenił(a) film na 6
marvelfan_filmweb

w dubbingu strasznie rzadko dobieraja aktorow, ktorzy potrafiliby dobrze podkladac glos, wlasciwie to chyba nawet nie znam zadnego aktora, ktory potrafilby to dobrze zrobic

jesli chodzi o glosowanie to nie przygladam sie postaciom pod tym katem ale jak bedzie jakies inne glosowanie to chetnie zaglosuje ;)

ocenił(a) film na 6
keteek

ze zwiastunu "legionu" najgorzej dobrali glosy pod boomeranga i amande (to chyba ta sama co pod czarna wdowe podklada) a joker przez dubbing stracil wszystko... na szczescie sa napisy :)

keteek

Ok spoko dziękuje , a boberek potrafi dobrze dubbingować jakieś postaci on to dobrze robi , a inni tez by się znaleźli .

marvelfan_filmweb

Polski dubbing nadaje się co najwyżej to komedii, te pedalskie głosiki pasują idealnie.

McLlovin

jak dla mnie dubbing był spoko, można było oglądać cały ekran, a nie tylko napisy; w moim przypadku albo skupiam się na napisach, albo na filmie, dlatego częściej wolę dubbing od napisów; tylko głos Deadshota przypominał mi głos Mańka z Epoki Lodowcowej

Predator17759090

weź się człowiek nie wypowiadaj, bo za przeproszeniem żygać mi się chce

ocenił(a) film na 3
marvelfan_filmweb

Ja pierdziele, ale się Ciebie ciężko czyta
Serio, oczy mi krwawią a mózg się topi

użytkownik usunięty
Gyp

Nie szkaluj, inni też mają uczucia

Dzięki za obronę.Jak mnie ten gość wkurza .Się mnie uczepił jak rzep psiego ogona.Co nie wejdę na jakieś forum to on też musi być.Przykład forum X-Men Apocalypse temat mojego ziomka MarcinaMrozowskiego , na temacie czy Deadpool będzie od 13lat też był.Wkurza mnie on .Zróbcie coś z nim proszę. Niech się ode mnie odczepi.

ocenił(a) film na 9
marvelfan_filmweb

Batman vs superman już zdubbingowany. Wyłączyłam po 10 minutach.

Totemus

Jezu. Pierwsze co rzucilo mi sie w oczy. Na uj w tym kraju trzeba wszystko tlumaczyc? Suicide Squad to Suicide Squad. A co do dubbingu to jest on raczej niemozliwy - na te chwile chyba robia to tylko pod filmy marvela.

ocenił(a) film na 4
Piszczek1987

jest dubbing

ocenił(a) film na 9
MaX_20

Na szczęście nie ma przymusu pójścia na ten film z dubbingiem. Ja tam idę na wersję z napisami w 2D :)

ocenił(a) film na 4
AmyBlueRose

i prawidłowo :) również.

ocenił(a) film na 5
Piszczek1987

I co z tego? Kto ci zabrani nazywać film oryginalnym tytułem, młotku?

Totemus

Jakoś nie lubie dubbingów, wole napisy bo wiemy jak aktorzy zagrali swoje role, a poza tym wole słuchać orginalnych głosów, gdzie bardziej sie przywiązuje do postaci / aktora... Moze brzmię nie logicznie ale tak sie czuje XD

ocenił(a) film na 5
Zuza_moczydlowska

Polacy to mistrzowie dubbingu, który w najmniejszym stopniu nie pokrywa się z prawdziwym głosem aktorów, także czekam z niecierpliwością na tę katastrofę. Swoją drogą, dubbingowanie głosu Jareda Leto powinno być nielegalne.

ocenił(a) film na 9
kakagodunow

Zgadzam się , polski dubbing to żenada poza tym nie wydaje mi się żeby ludzie idący na taki film go potrzebowali , nie jest on skierowany do dzieci .

ocenił(a) film na 6
kakagodunow

tez sie zgadzam, po tym jak jared leto gra w zwiastunach moge stwierdzic, ze dla mnie bedzie jokerem nr 1

ocenił(a) film na 9
Zuza_moczydlowska

Mam dokładnie tak samo , w tego typu filmach dubbing to masochizm. Oby tylko w Pilskim Heliosie nie było tego filmu z dubbingiem,już wolę napisy.

ocenił(a) film na 2
Totemus

Boberek w roli Jokera

Hawkarooney

nie fronczewski w roli jokera :D

marvelfan_filmweb

karolak the best!

pawel01iwan

Zobaczymy kogo obsadą w dubbingu SS , jeżeli będzie ten film w dubbingu w kinie.:)

Hawkarooney

Raczej nie. Joker'a zdubbinguje Borys Szyc. Czytałem to na Dubbingpedia. ;)

użytkownik usunięty
Totemus

spokojnie disney nie ma praw do filmów DC więc żaden film z tego uniwersum nie będzie z dubbem

Tia, w sieci już jest zwiastun Batman v Superman z dubbingiem :D
Istna katastrofa :p

ocenił(a) film na 3
Totemus

BvS dubbingują więc to też spotka SS (o jezu ._.)

Borsu_2

Mam pytanie wiecie o której jutro godzinie będzie 2 trailer suicide Squad na youtubie czy może będzie z dziś w nocy na jutro rano wie ktoś pomòżcie:).

ocenił(a) film na 1
marvelfan_filmweb

Raczej będzie w nocy z wtorku na środę. Chyba, że puszczą wcześniej do sieci.

Ale jeśli się nie mylę to ten specjalny program, w którym zwiastun ma zadebiutować, będzie gdzieś o 3-4 w nocy naszego czasu.

zombie001

Ok dzięki za odpowiedź czekasz na ten film zombie001?

ocenił(a) film na 9
marvelfan_filmweb

Był jakoś o po 3 ;)

iamaladybug

Dzięki iamaladybug . Czekasz na to ? Lubisz filmy Marvela lub gwiezdne wojny . Chcesz dołączyć do moich znajomych , jeśli tak to poproszę o zaproszenie.:)

ocenił(a) film na 3
marvelfan_filmweb

będzie jak z batmanem czyli że gdzieś o 6 rano dostaniemy

Borsu_2

Ok to pozostaje czekać drogi Borsu-2 fajny avatar z nienawistnej òsemki czekasz na ten film lub jakiś Marvela?

ocenił(a) film na 3
marvelfan_filmweb

na nienawistnej ósemce byłem, a jeśli chodzi o filmy marvela to Dr. Strange bo Civil War będzie mocno odstawał od komiksu

Borsu_2

Zwiastun zdubbingowany jest TRAGICZNY.

jetli22

Zwiastun z dubbingiem słaby , powiem tak , z filmów dc comics tylko na to czekam , nie na jakiegoś Batmana v Supermana , mi film Green lantern otworzył światło ,że to uniwersum , jest słabe , jakoś po tym filmie przestałem je lubić , bardziej lubię MCU . Sorry , ale tak jest .

ocenił(a) film na 4
Totemus

HA, Jakiś czas temu wyszedł zwiastun z dubbingiem.

ocenił(a) film na 8
Totemus

Będzie dubbing niestety. Jest już zwiastun nawet. Porażka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones