PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725816}

Legion samobójców

Suicide Squad
6,1 235 006
ocen
6,1 10 1 235006
3,9 39
ocen krytyków
Legion samobójców
powrót do forum filmu Legion samobójców

Rosyjski Plakat

ocenił(a) film na 7

Czy moderatorów całkowicie pogięło?? Natychmiast to zmieńcie. Jestem Polakiem, mieszkam w Polsce. Albo oryginał albo polski plakat a nie syf.

Unibet_78

Dokładnie. Wiele razy wysyłałem oryginalny plakat, to oczywiście odrzucano. Ale Rosyjski czemu nie! Porażka.

ocenił(a) film na 5
Unibet_78

Oryginalny plakat jeszcze się kisi w kolejce [ http://www.filmweb.pl/film/Legion+samob%C3%B3jc%C3%B3w-2016-725816/contribute/po sters/4437302/0 ]

Jedno trzeba przyznać Ruskim - oni przynajmniej poprawnie przetłumaczyli tytuł tego filmu. Отряд самоубийц ('Otriad Samoubijc') - Oddział samobójców

Unibet_78

Ciekaw jestem jak reagujesz na plakaty do rosyjskich filmów :P

ocenił(a) film na 7
rozkminator

wiesz o czym piszę.... i gdzie podziałeś Bendera? Jak mogłeś?

Unibet_78

Lekarz zalecił mi mniej cynizmu więc Bender musiał odejść :(

ocenił(a) film na 7
rozkminator

A Bender nie powiedział, że trzeba w takim razie zmienić lekarza?

Unibet_78

Trzeba zgłosić do właściwej miejscowo komórki partyjnej, albo najlepiej od razu na Nowogrodzkiej.

Unibet_78

POLSKA DLA POLAKÓW I POLSKICH PLAKATÓW, ZIEMIA DLA ZIEMNIAKÓW

ocenił(a) film na 7
Airiam

dziękuję

Airiam

księża na księżyc!

użytkownik usunięty
Airiam

KEBABY DLA UCHODŹCÓW!

Airiam

Anglia dla Anglików i Polaków

Sergij

Anglia i Polska dla Polaków, ziemia dla ziemniaków, a Rosja dla Siergiejaków.

ocenił(a) film na 5
Unibet_78

Witamy na Filmwebie :D Tu już od dawna panuje wielka parodia administracji i moderacji tak więc tego typu kroki są na porządku dziennym.

ocenił(a) film na 8
Unibet_78

Syf? Rusofob się znalazł od siedmiu boleści... Dopóki nie ma lepszych, i bardziej konkretnych może być i ten, cóż to za różnica. Jestem Polakiem, i jakoś mi to nie przeszkadza tak wielce.

truegod

jak nie ma lepszych jak jest oryginalny angielski?

ocenił(a) film na 8
Anakin_Skywalker

Widocznie gdy ktoś to weryfikował, jeszcze nie było go dodanego do bazy danych. Zresztą, tu weryfikatorzy często mają spory problem by zmienić już raz zaakceptowane zdjęcie.

użytkownik usunięty
truegod

To już ich problem. Przestań kogoś nazywać rusofobem, bo się tylko ośmieszasz. Koleś chce albo oryginalny plakat albo polski, co w tym złego? Również go popieram, po cholerę dawali rosyjski? Już lepiej było zostawić puste i czekać na oryginalny (jeżeli nie był w bazie, a wszyscy wiemy, że był).
Natomiast moderatorzy tutaj są... inni.

ocenił(a) film na 8

Po cholerę dawali? Jeżeli nie było żadnego, to lepszy taki, niż żaden. Teraz jest Polski, i cóż takiego złego się stało, że chwilę był inny? Tym bardziej, że gdyby był Czeski, Francuski czy Chiński, to pewnie autor tematu nie widział by w tym takiego problemu. A moderatorzy... jacy są, tacy są. Przede wszystkim, są tu strasznie wolni.

użytkownik usunięty
truegod

Fragment z moderatorami - zgadzam się.
Uważam, że jakby był czeski, francuski czy chiński to autor zareagował by w ten sam sposób. Jest to polska strona, więc powinny być umieszczane albo oryginalne plakaty albo polskie i tyle.Nie wiem o co tutaj toczyć dysputę, bo uważam, iż jest to logiczne. Oczywiście jakby oryginalnym był rosyjski to spoko, ale dlaczego ustawiono go, gdy oficjalnie dostępny był już inny, ten prawidłowy? Tego nie rozumiem.

Unibet_78

och nie, plakat tak bardzo "pa ruski", zadry historyczne tak bardzo szarpane, narodowa duma taka gwałcona, patriotyzm jaki zdeptany...
trochę żal.

użytkownik usunięty
erdece

Tu nie chodzi o patriotyzm. Jakby był tunezyjski plakat, to tak samo pewnie by koleś protestował.
Trochę żal.

Unibet_78

Następny "patriota", co gardzi innymi narodami, językami, alfabetami -_-
PS
Ktoś dodał, kontra uznana to plakat obecnie wisi na głównej. Werzy sprawdzą resztę kontr (a widzę, że większość odrzucą, bo kiepskiej jakości), a polskiego nikt nie dodał, więc DROGA WOLNA ;)

użytkownik usunięty
pixi222

Jedyny normalny...co trzy głowy to nie jedna ;)

Tak poza tym to polskiego plakatu chyba jeszcze nie ma :P A przynajmniej ja nie znalazłam w internetach...

użytkownik usunięty
pixi222

Mi to szczerze mówiąc wisi, w jakim języku będzie widniał na FW, ważne, żeby był. Ale jeśli ktoś uznaje, że rosyjski plakat to atak w "polskość", to albo jest jakimś zakompleksionym pseudopatriotą i zarazem wyborcą PiS(wielu z nich tak ma), albo jakimś przygłupem.

Co do polskiego plakatu to też nigdzie nie widziałem, ktoś mógłby w końcu ruszyć głową :P

ocenił(a) film na 3
Unibet_78

NORMALNIE ZBRODNIA

Unibet_78

łał. "Jestem Polakiem". wiadomo skąd ból dupy z tak błahego powodu. to naprawdę wszystko wyjaśnia. ale już spokojnie, nie ma tego rosyjskiego plakatu, widać twój apel podziałał. to znaczy, to w dalszym ciągu nie polski plakat ale przecież ból dupy był głównie o fakt, że plakat był ruski ( ojej, jaka zbrodnia)

ocenił(a) film na 7
isobel

Po tym co dzieje się w Rosji, to, jak traktują ludzi, mniejszości narodowe, seksualne itp to wolałbym, aby w wolnym demokratycznym kraju nie promowano ich języka.

ocenił(a) film na 4
Unibet_78

XDDDDDD, gościu dostarczasz więcej rozrywki niż Parlament Europejski

użytkownik usunięty
kip3R

Zdechłem :D

ocenił(a) film na 7
Unibet_78

Wolny, demokratyczny kraj :D W jakiej ty bańce mydlanej żyjesz... już chyba wolałbym Putina, niż to polityczne polskie bagno. Rosjanie, to Słowianie i ludzie tak samo jak Polacy, bardzo podobni ludzie, wszystkie sztuczne podziały tworzą politycy w tym ci od tej twojej "wolności i demokracji"(hahahaha).

ocenił(a) film na 7
Unibet_78

A co ma język rosyjski wspólnego z polityką współczesnej Rosji?

Unibet_78

Gdzie ty tu rosyjski plakat widzisz? Bez przesady, a jeśli nawet to co w tym złego.

ocenił(a) film na 7
WiolaP_fw

A widzisz datę zamieszczenia postu?

Unibet_78

ale data zamieszczenia postu nie zmienia faktu, że zareagowałeś jak gimbopatriotyczny głupek...

użytkownik usunięty
erdece

Bo zapewne nim jest. Przykra sprawa.

ocenił(a) film na 7
erdece

Polecam lekcje języka polskiego....

Unibet_78

a cóż jest językowo nie tak z moją wypowiedzią?

ocenił(a) film na 7
erdece

gimbopatriotyczny...... kup sobie dziecko słownik języka polskiego ;)

ocenił(a) film na 8
Unibet_78

Daj spokój

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones