PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=143968}

The Devils

Les Diables
7,4 108
ocen
7,4 10 1 108
Les Diables
powrót do forum filmu Les Diables

Przygnębiający

ocenił(a) film na 9

i wciągający. Poruszający i dający do myślenia. Z głównym bohaterem naprawdę bardzo łatwo jest się utożsamić i to, obok wspaniałej gry dwojga dziecięcych aktorów, jest jego największą zaletą. Do doskonałości czegoś mu brakuje, ale nie wiem czego. To "coś" jest po prostu niedostrzegalne, bardzo umiejętnie zamaskowane. Do tego niesamowita, sugestywna muzyka. W ucho nie wpada, ale gdy się jej słucha, naprawdę robi wrażenie. Jeden z niewielu hiszpańskich filmów, jakie dane mi było oglądać, okazał się wspaniałą lekturą na czwartkową, wczesna noc. Na pewno o nim nie zapomnę. Jedyne, co mi pozostaje, to polecić go innym. Naprawdę warto obejrzeć obraz Christophe Rugii. To ciężka lektura, ale pominięcie jej jest błędem.

Shiloh

Jak obejzałes ten film, pytam sie bo nie moge nigdzie znalesc,pomoz....
Mam torrenta ale bez seedow...

ocenił(a) film na 9
fulle_bulle

Nie wiem co poradzić...ale jak w Google wpiszesz - depositfiles les diables, to może coś znajdziesz. Podobnie z innymi filmami.

ocenił(a) film na 1
fulle_bulle

odezwij sie na gg 6200322 cos wymyslimy............................................................

ocenił(a) film na 9
Shiloh

To jest film, który trzeba obejrzeć kilka razy. Za drugim razem dopiero zwróciłem uwagę na wspaniałą muzykę. Świetne kino, polecam każdemu.

krzylo

no znalazłem wreście, dzieki za pomoc :)
film super,polecam Lilie Wodne z ta samą aktorką, Europejskie kino jednak zawsze górą....

fulle_bulle

Swietne kino , nie to zza oceanu - film poruszajacy , swietnie opowiedziany , zdjecia , muzyka, aktorstowo - slowem rewelacja

be_rnard

Nigdzie nie można znaleźć tego filmu, może ktoś pomoże ?

tchawica

napisz do mnie.... be-rnard@wp.pl

Pozdrawiam .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones