PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=426598}

Liga Sprawiedliwości

Justice League
5,9 92 053
oceny
5,9 10 1 92053
4,2 32
oceny krytyków
Liga Sprawiedliwości
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwości

Proszę, żeby każdy, kto śledzi na bieżąco najnowsze (zarówno te oficjalne, jak i te nieoficjalne) informacje, jakie pojawiają się chociażby na ComicBookMovie.com, SuperHeroHype.com, DCComicsMovie.com, Batman-News.com. lub nawet na naszym polskim BatCave.com.pl mógł je umieszczać właśnie tutaj. Wszystko w jednym miejscu. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego bajzlu:

ash_williams85

O tak, Armie Hammer wypadł świetnie we wspomnianym filmie. Byłbym na tak za angażem tego aktora (zresztą widziałem go już wcześniej do roli Batmana za nim powstał Batffleck :P).

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

Warner Bros.: będzie więcej filmów DC. W planach serwis streamingowy?

W trakcie konferencji z inwestorami dyrektor generalny Warner Bros., Kevin Tsujihara, wyjawił, że firma chce w najbliższej przyszłości „podwoić” wszystkie swoje największe franczyzy, przy czym miał tu na myśli nie tylko wpływy finansowe, ale również wkład w ich rozwijanie. Przede wszystkim chodzi tu o filmy oparte na komiksach DC, a także powiększanie uniwersum Harry’ego Pottera oraz sprzedaży produktów LEGO. Tsujihara przyznał, że zależy mu na doskonałej jakości tego, co będzie proponowane odbiorcom:

- Tym, co z biegiem czasu staje się ciągle coraz ważniejsze, są właśnie te wielkie franczyzy. Jeśli spojrzycie na to, co dzieje się z jakością produktów telewizyjnych, to tym, co jest w stanie zmienić ten stan rzeczy, są właśnie filmy, tworzone w ramach wielkich franczyz.

Tsujihara, nie wchodząc w szczegóły, powiedział jeszcze, że od roku Warner Bros. pracuje nad nowym projektem, który powinien „spełnić oczekiwania widzów”. Bardzo głośno spekuluje się na temat tego, że może chodzić o serwis streamingowy, który miałby stać się konkurencją dla Netfliksa. Poniekąd jest to odpowiedź na ostatnie plotki, wedle których Disney coraz wyraźniej przymierza się do przejęcia tej platformy.


Jak dobrze się orientuję to HBO należy do Time Warner, więc jakim jeszcze cudem nie dostaliśmy żadnych seriali z DC od HBO? Przecież to jest ku*** tak śmieszne, że masakra XD. Przypominam, że jakoś w MCU powstają świetne seriale od Netflixa i to dość w trudnych warunkach gdzIe Feige co chwilę gryzie się z Perlmutterem, który odpowiada za seriale. Ci kretyni z Time Warner mają prawa do wszystkiego, HBO w kieszeni i nic z tym nie robią. Brak słów... Mam nadzieję, że ta wypowiedź tego świetnego biznesmena właśnie zwiastuje to co powinno nadejść już wcześniej - seriale DC od HBO.

Tomas505

Żeby powstały jakieś projekty DC dla HBO najpierw muszą zostać spełnione, określone kryteria jakościowe i finansowe.

I takie zasadnicze pytanie, niby za co (za jaką postać) miałoby się wziąć to HBO, żeby nie utopić w tym mln $$?

ocenił(a) film na 6
zombie001

Nightwing? The Question? Midnighter? The Phantom Stranger?... Watchmen? Walisz informację, połączone z DCEU, zatrudniasz odpowiednich ludzi do tego. HBO ma spory budżet więc nawet dobrych aktorów mogliby wziąć. Nie zdziwiłbym się gdyby sam Affleck nawet mógł się pojawić w takim Nightwingu. Można by było to zrobić o wiele lepiej od Marvela. Netflixowi się udało... dlaczego miałoby się to nie udać HBO? Dodatkowo kategoria R. Ciężko mi znaleźć jakieś seriale, które nie wypaliły od HBO. Oni raczej tworzą świetne produkcje...

Tomas505

Serio.. Takie postacie jak Nightwing czy Phantom Stranger powinny być zarezerwowane tylko i wyłącznie dla filmów.

Ale jeśli wymieniasz takie coś jak "Watchmen", czy "Midnighter", to chyba z góry zakładasz, że z DCEU nie musi to mieć wiele wspólnego - i w sumie spoko, bo tak by było najlepiej. Te Netflixowe seriale i tak mają to do siebie, że niby w MCU są, ale i tak żadnych mixów (filmowe postacie w serialu, serialowe w filmach) nie planują, bo nie :)



ocenił(a) film na 6
zombie001

Zobaczymy. Taki Midnighter to aż się prosi o serial. Mają prawa do wszystkich postaci, mają tam kreatywnych ludzi... serio, nic tylko tworzyć... i pewnie tworzą. Jestem w 100% przekonany, że mają teraz duży ból dupy o to co Marvel robi ze swoimi serialami. Pewnie ta zapowiedź Inhumans to był już całkowity nokaut... i dobrze.

Brakuje mi jeszcze ze strony WB takiego nakręcania ,,hajpu". Jak to wszystko już sobie ułożą to powinni zwołać jakąś konferencję prasową i zapowiedzieć to i owo. Mam wrażenie, że to wszystko jest teraz takie niepoukładane. Świetnie to zrobił właśnie Feige gdy zapowiadał kolejną fazę. Czuć, że to jest uniwersum i wielka rzecz a i sami fani się jarali takim wydarzeniem.

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

Na luzie: DARK SIDE KNIGHT V SUPERJEDI, filmik zmontowany przez samego Snydera.

[ http://www.comicbookmovie.com/batman_vs_superman/justice-league-director-zack-sn yder-shares-his-dark-side-a147309 ]

Niech Snyder lepiej wrzuci zwiastun do Justice League a nie takie coś. Marvel już wypuścił 2 trailery do swoich filmów... A DC śpi... :(

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

Może nie na temat ale tutaj więcej osób o tym przeczyta.

David Ayer wyreżyseruje... Gotham City Sirens. Tak to ten projekt z Harley Quinn. Możemy się w samym filmie się spodziewać także Catwoman oraz Poison Ivy! Scenariusz tym razem napisze Geneva Robertson-Dworet. Muszę przyznać, że jestem mega zaskoczony tym, że Ayer będzie kręcił kolejny film dla Warner Bros... studio mu rozpieprzyło cały film a on chce nadal dla nich pracować... no dobra, ok.

[ http://www.comicbookmovie.com/suicide_squad/david-ayer-to-direct-female-led-goth am-city-sirens-movie-starring-a147497 ]

Tomas505

Teraz gdy Geoff Johns przejął kierownictwo i nadzoruje wszystko, reżyserzy będą mieć więcej wolnej ręki nad tym, nad czym pracują. Gdyby SS nie został okrojony przez studio film byłby więcej niż dobry, Ayer miał wizje bardziej mroczną i za pewne nie tylko Diablo i Slipknot kopnęli by w kalendarz ale i Crock i Katana. Po scenach pokazanych i wyciętych z trailerów czy zrobionych za kulisami można się tylko domyślać jak miało to wyglądać, to co jest pewne to to że związek Jokera i Harley miał być bardziej skrzywiony, wycięto sceny znęcania się Jokera nad Harley, na trailerze widać Katane próbującą się obronić przed macką "Enchantress" - identyczną jak ta przytwierdzona do Waller, jest też scena Crocka atakującego/walczącego z Kataną, więc można się tylko domyślić że prawdopodobnie Katana miała pod koniec zostać "opętana" przez Enchantress i napuszczona na swoich. Scenariusz, fakt, napisany był strasznie, szybko, za mało czasu na to było, Ayer jednak miał swoją wizję którą zdewastowało mu studio, a szkoda.

ocenił(a) film na 10
ash_williams85

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15578794_1174054449328242_52439519 89559300069_n.jpg?oh=75d521d6aa83e38201cce724da815333&oe=58E05005

Wczoraj zobaczyłem takie oto zdjęcie. To autentyk, czy jakiś fake?

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

Nowe zdjęcie z Justice League!

[ http://www.comicbookmovie.com/justice_league/awesome-new-justice-league-still-fe atures-batman-the-flash-and-a147620 ]

Spoko zdjęcie ale i tak czekam na zwiastun...

Tomas505

Nie podoba mi się ten kostium Flash'a. Mam nadzieje, że na ekranie będzie prezentować się lepiej. Za to reszta - petarda!

ocenił(a) film na 7
ash_williams85

No pięknie, rok dobiega końca a zwiastuna ani widu, ani słychu. Czyżby Zack teraz przeszedł samego siebie i tak spierniczył sprawe, że WB się wstydzi wypościć zajawki?

[Cholera, teraz nawet mnie zbiera się na pesymizm (︶︹︺)]

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

E tam. Z tego co wyczytałem w internetach to zwiastun ma się pojawić już w styczniu... Już w lutym wychodzi Lego Batman i z pewnością WB będzie chciało już wtedy promować JL. Na dodatek w grudniu był ogromny wysyp nowych zwiastunów różnych produkcji i może WB stwierdziło, że warto będzie poczekać te parę tygodni. Mark Hughes z Forbesa jakoś kilka dni temu napisał, że trailer ujrzy światło dzienne już wkrótce tak więc możemy być dobrej myśli.

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

Może nie chcą jak w BvS wypuszczać kilka zwiastunów, żeby nie pokazać całej fabuły?

robert2207

Byłoby wielce wskazane.

ash_williams85

Im później ten zwiastun wyjdzie, tym lepiej. Już oficjalne puszczenie [mocno niedopracowanej] zajawki z Comic-con, było beznadziejnym ruchem WB... Przeciągnięta kampania marketingowa "BvS" była dla tego filmu ciosem w plecy, i to od własnego studia. WB powinno teraz promować Lego Batmana, następnie WW i dopiero po jej premierze, ostro ruszyć z kampanią do "JL".



Niestety WB pewnie znowu to zwali i wypuści zwiastun na dniach -.-

ocenił(a) film na 8
zombie001

Czemu ? Zajawka z Comic-Con moim zdaniem wyszła świetnie....
WW będzie częścią kampanii do JL, najprawdopodobniej..

ocenił(a) film na 8
ash_williams85

[https://www.youtube.com/watch?v=ocnpMSHDQxY] nie wiem czy ktoś to widział, nic szczególnego.

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

Nowe zdjęcie Ligi Sprawiedliwości. Spoiler: Nie ma Supermana.

[ http://www.comicbookmovie.com/justice_league/cyborg-leads-the-team-into-battle-i n-epic-new-still-from-zack-a148005 ]

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Tomas505

Co to za spoiler, skoro "BvS" pozostawiło nas w takim fabularnym miejscu, że eS jest martwy :P


Ten "opancerzony" Batman ze zdjęcia na zdjęcie wygląda co raz lepiej, ale Cyborg... eh, tak jakoś mega-tanio.

Tomas505

Cyborg wygląda okropnie. Ogólnie nędzny fotoszop.

Tomas505

Batman ze zdjęcia na zdjęcie co raz lepiej wygląda, WW trochę ktoś podrasował, bo ona normalnie to nie ma niebieskich oczu. Cyborg tu mi się podoba bardziej niż na tym pierwszym zdjęciu. Flash w porządku. A ten pierwszy od prawej, to po prostu bestia ;D

Tomas505

Bacek wygląda zajebiście.

ocenił(a) film na 7
Tomas505

Gacek i Cyborg wyglądają według mnie najsłabiej, za to Aquaman i WW - zajebioza.

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

Dla mnie wszyscy wyglądają spoko. Zbroja Batmana mi się podoba. Ewidentnie widać tutaj inspirację z serii Arkham. Cyborg wygląda lepiej niż na wcześniejszych materiałach. Moim zdaniem najsłabiej wygląda Flash. Nie wiem po jaką cholerę ktoś tam wstawił te czarne fragmenty... kompletnie to nie pasuje. To samo zrobiono z kostiumem Daredevila w serialu. Cały strój powinien być w kolorze czerwonym i tyle, proste.

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

Zdjęcie Ligi Sprawiedliwości w wyższej rozdzielczości.

[ http://comicbook.com/2017/01/08/new-justice-league-photo-officially-released-wit h-high-resoluati/ ]

Aquaman! Wygląda kozacko.

ocenił(a) film na 2
Tomas505

dlaczego Batman ma znowu inny strój? i okulary? wszyscy mają stroje w takie geometryczne wzory, nie podoba mi się ... Aqua ok, ale dlaczego trójząb jest pięcioząbem? generalnie design bohaterów wyjątkowo mi nie robi, o co chodzi z tą skrzynką zakopywaną przez rycerzy? co to za wróg będzie?

ocenił(a) film na 8
mieszkoxxx

Wie ktoscos na temat trailera kiedy będzie?
Na batcavie trochę niepokojące wiesci że coś jest nie tak jak powinno z JL....

ocenił(a) film na 5
CooLio_KCM

Jestem fanboyem DC Comics ale w Justice League nie znajduje niczego emocjonującego.
Od samego początku ta produkcja wygląda średnio i patrzę ze strachem na datę premiery.

Takie same niepewne odczucia mam względem Wonder Woman.

Najbardziej obiecująco zapowiadają się produkcje Aquamanam (wreszcie dobre castingi- Dafoe czy Wilson, no i Wan jako reżyser) oraz Batman Afflecka, który albo zrobi najlepszy film w gatunku albo w ogóle on nie powstanie.

ocenił(a) film na 6
CooLio_KCM

Prawdopodobnie w tym miesiącu wyjdzie trailer. Ewentualnie na początku lutego. Superbowl tuż tuż, na dodatek już niedługo premiera The Lego Batman Movie więc WB z pewnością wypuści coś by promować już swój film. Co do tych informacji to nie dajmy się zwariować... Już wielkie problemy przy JL a premiera dopiero w listopadzie...Srsly? Nawet jeśli coś tam nie gra to mają bardzo dużo czasu by to naprawić więc się o to nie martwię. Były jeszcze jakieś informacje o dużych problemach z The Batman ale Affleck już wszystko zdementował, pisze scenariusz, film ma się dobrze. Batman News i BoF wczoraj też pisali, że premiera filmu Afflecka może zostać przesunięta o parę miesięcy. Jak dla mnie - niech przenoszą. Affleck musi dostać tyle czasu ile potrzebuje. Ten film musi wypalić i tyle.

Proponuję też innym o nie jaranie się też tak tym, że Affleck robi tego Batmana bo jego ostatni film Live By Night zebrał... no cóż, słabe recenzje. Jasne to nie znaczy, że film o Batmanie będzie ssał ale nie popadajmy też w jakiś hura optymizm. Live By Night pokazuje, że nawet Affleck potrafi zaliczyć wpadkę jako reżyser.

I tak jak już wcześniej pisałem... najlepiej z tych wszystkich filmów zapowiada się Aquaman. Tak, film o gościu, który gada z rybami... James Wan wie co chce zrobić, ma na ten film pomysł i ja mu w 100% ufam. Jeszcze ten Patrick Wilson jak Orm. No mózg roz*ebany. Jak dla mnie Wan mógłby reżyserować każdy film DC.

ocenił(a) film na 8
Tomas505

Aquaman świetnie się zapowiada bo to naprawdę coś nowego... podwodny świat w klimatach fantasy ^_^

Tomas505

Affleck po prostu ma dosc ciaglych pytan o gacka. Ostatnie infa ktore tak cieszyly Ageha czy Sakua mozna spuscic z nimi w kiblu. Trzeba czekac,Affleck wie ze bedzie porownan masa do Nolana, musi sie z tym zmierzyć nie odstawiajac Shumacheryzacji/Marvelizacji.
Trailer do JL chyba dopiero z Lego Batman, tuz tuz.
Nowe foto kosa zwlaszcza Batek, Cyborg na minus, jakis kurduplowaty przy Arturku i Brusie.

ocenił(a) film na 9
Tomas505

Powiem tak:
Justice League będzie poziomem trzymało Suicide Squad (być może ciut lepsze bo jednak Affleck pociągnie ten film ale nie liczyłbym na to BO SNYDER, który nie ROZUMIE TYCH POSTACI!)
Wonder Woman wygląda średnio, pewnie gorsza wersja pierwszego Kapitana :v Dla mnie te filmy są już skreślone..
Można się łudzić że do JL jeszcze ponad 8 miesięcy ALE(!) duże dokrętki i zabranie filmu twórcy nie służy NIC DOBREGO! (Suicide Squad..) A nawet te dokrętki nie pomogą BO jak już NAPISAŁEM panowie Snyder, Goyer i (CHYBA!) Terrio -ale Chris Terrio może się jeszcze zrehabilitować ALE tak pewnie pociachają ten film (BvS!) i będzie niezrozumiały ale to i tak nie zmienia faktu że- nie ROZUMIEJĄ adaptowanych bohaterów i robią ich profanowskie wyobrażenia... (chodzi o główne cechy bohaterów, np. BATMAN nigdy nie zabijał BEZPOŚREDNIO!)
Do tego wszystko dają skąpane w deszczu oraz nakładają ciemne filtry! A MARVEL już nam pokazał że nie potrzebujemy wyblakłych kolorów żeby film był brany na poważnie, do tego SAMA STYLISTYKA BvS, MoS nie była NAJWIĘKSZYM GRZECHEM TYCH FILMÓW!
A były nimi: scenariusz, montaż, niezrozumienie postaci itd.
Gdy widzę jak SS zniszczyli (TAKI POTENCJAŁ MIAŁ TEN FILM!) i widzę jak reklamują teraz Justice League jako "śmieszkowaty" film (prawie w ogóle go nie pokazują co oznacza że coś niedobrego się dzieje z tym filmem- tak jak przypuszczałem- jak przy takim BvS PRAWIE DWA LATA PRZED PREMIERĄ POKAZALI TEASER, a potem zalewali nas zwiastunami A TU NIC oprócz jednego materiału z Comic Conu!) Dla mnie to jawny znak że WB wie że spieprzyło ALE WCIĄŻ nie ma pojęcia z czym spieprzyło i biorą swoich "ekspertów" żeby naprawili to czego naprawić się nie da a jedynie dobijają gwóźdź do trumny DCEU...

NIE WIERZCIE W TO DEMENTOWANIE PLOTEK! BO NIE WIDZICIE ŻE TO JEST TAKIE WSZYSTKO DZIWNE?! TE SERWISY KTÓRE MÓWIĄ ŻE JEST COŚ NIE TAK MÓWIĄ PRAWDĘ! JUŻ 2 RAZY SIĘ SIĘ NABRAŁEM I NIE WIERZYŁEM IM ALE PRAWDA BYŁA PRZYGNĘBIAJĄCA... DO TEGO OSOBY WYPOWIADAJĄCE SIĘ O DCEU (reżyserzy, aktorzy itd.) PODPISALI KONTRAKT I NIE MOGĄ ŹLE MÓWIĆ O FILMIE DO JEGO PREMIERY!! AYER BRONIŁ "SWOJEGO" FILMU DO KOŃCA WIĘC TAKI SNYDER I SPÓŁKA BĘDĄ MÓWIĆ ŻE PRZY JL NIE MA ŻADNYCH PROBLEMÓW A NA PRAWDĘ TEN FILM JEST WIELKIM BAŁAGANEM ( jednak w Afflecka wierzę jeśli chodzi o The Batman, bo jednak jest to ulubieniec WB więc dadzą mu czas na napisanie choć sensownego scenariusza nie to co przy SS, gdzie pierwsza była podana premiera a potem plakat A DOPIERO POTEM SCENARIUSZ!)

ocenił(a) film na 8
Peplik11

BvS tym się różniło że startowało universum. To już jest zrobione....

ocenił(a) film na 9
Rozgdz

Masz rację, ALE jednak zgodzisz się że mogli to zrobić lepiej...
Ja bym to zrobił TAK:
"Batman v Superman" (2015)
Gdzie byłby Joker- mały epizod z gackiem na początku i Luthor który przez 3/4 filmu byłby dobry dla Supermana i manipulował go że Batman jest zły itd. Batman by chciał zapuszkować Supermana przez jakieś sugerowanie Jokera że Superman z nim współpracuje. Przez godzinę filmu Batman i Superman by na siebie znajdowali coraz większe to kłamstwa. Podczas walki Joker by się wtrącił i wyszłoby na jaw że Superman nie jest z Jokerem ALE by się nagle nie pogodzili (tak jak u Snydera) a TYLKO razem pokonali Jokera, a Luthor by powiedział że on nie maczał w tym palców, DOWODÓW by nie było, a jeśli nawet to kto by uwierzył latającemu gościowi kto PODOBNO zabija potajemnie (Superman) oraz klaunowi :v Superman byłby tak jakby na wygnaniu bo świat przez Luthora zacząłby go nienawidzić (motywacją Luthora byłoby że podczas walki z Zodem, Superman by zabił żonę Luthora a ten w zemście chciał napuścić Supermana na gościa który ani razu nie przegrał i każdego zapuszkował! Lecz Luthor sądził że na serio Batman zabija bo jak to może być że ktoś tak mroczny i tłukący największe szumowiny może być prawy? Więc dlatego pragnął żeby Batman, Supcia zabił, a jakby się to nie udało to Luthor od razu od rozpoczęcia walki zaczął mówić w telewizji krajowej że Superman zabija więc jakby zabił gacka to byłaby prawda a jeśli nie to Luthor i tak miał "dowody" itd.) Jednak Joker wszystko spieprzył swoją obecnością podczas walki "na śmierć i życie" gacka z supkiem.
PO WALCE Batman z Supermanem by porozmawiali i uznali że wiele ich łączy a superman chciał się przyłączyć do kogoś kto już zna ten świat ale Batman działa samemu. Potem gdy policja przyjechała na miejsce gacek by uciekł, a Superman by musiał się tłumaczyć oskarżeniom Luthora ale by mu nie uwierzyli że to nie prawda i że to on stoi za tymi zamordowanymi osobami, więc by poszedł na wygnanie jako Superman... (byłby tylko dziennikarzem w Daily Planet, a wiadomo że nikt by się nie skapnął że Clark to nie Superman)
W scenie po napisach pokazaliby że Luthor wszedłby do statku Zoda (który jest w bazie wojskowej gdzie testują jego broń) i mielibyśmy scenę gdzie Luthor mówi Steppenwolfowi że nie udało mu się zabić Supermana...
Byłby to film w połowie mroczny (trochę ciemniejsze kolory przy Gotham itd.) ale wciąż pogodny i dający rozrywkę (przy Metropolis byłyby już żywsze i jaskrawsze kolory)
PS. Nie napisałem NAJWAŻNIEJSZEGO! Luthor nie jest młody i mający włosy ALE już twardym i ŁYSYM skur*ielem, który pragnie zostać prezydentem USA (jest jakimś ważnym politykiem) a grałby go Kevin Spacey (?) A jeśli chodzi o Jokera to mógłby go zagrać Jared Leto ale ten Joker byłby bliższy odpowiednikowi z gier Arkham (który według mnie jest IDEALNYM Jokerem) niż jakiemuś złodziejaszkowi który jest cały obdziarany i chodzący w złotym łańcuchach...

Tym sposobem doszlibyśmy do "Dawn of Justice"
Tutaj byłoby zjednoczenie Supermana i Batmana (który w końcu zgodził się na połączenie sił, bo Luthor zaczął działać pod przykrywką w Gotham, a Superman mógłby się tym zrehabilitować) przeciwko Luthorowi, który pokazuje im że Steppenwolf nadchodzi... (pierwsze 30-40 min filmu byłoby temu poświęcone)
Potem zaczęliby jednoczyć Justice League (Bruce dzięki wywiadowi USA dowiedziałby się jacy są inni metaludzie na świecie, a Clark by w archwium Daily Planet poszukiwał informacji) trwałoby to ok. godzinę, i w tym czasie pokazano by przygotowania Steppenwolfa.
A reszta filmu byłaby skupiona na walce z Steppenwolfem i na końcu byłyby jakieś zajawki do Zielonej Latarni i nadejścia Darkseida :)

Gdyby wyglądałoby to tak jak widzę to w głowie to byłby to film nawet LEPSZY od takich Avengersów :D

A wtedy uniwersum wyglądałoby tak:
Man of Steel (2013) - origin story z końcową rozpierducha Metropolis
Suicide Squad (2014) - po wydarzeniach z Metropolis rząd pragnie stworzyć grupę przestępców która będzie walczyć dla nich
Batman v Superman (2015) - walka początkowego bohatera Kryptonu z doświadczonym mścicielem z Gotham
Dawn of Justice (2016) - zjedoczenie Justice League i walka z Steppenwolfem
Wonder Woman (2016) - origin story
Green Latern Corps (2016) - origin story
Flash (2017) - historia flasha po Dawn of Justice
Suicide Squad 2 (2017) - kolejna samobójcza misja tym razem skierowana przeciwko Riddlerowi który chce zastrzelić prezydenta USA.
Justice League (2018)- dołączenie Zielonych Latarnii oraz przybycie Darkseida
Aquaman (2019) - historia po wydarzeniach z Justice League
Cyborg (2019) - początek Teen Titans
The Batman (2020) - historia o Jasonie Toddzie
Man of Steel 2 (2021) - Doomsday oraz śmierć Supermana a przez to rozpad Justice League bo Superman trzymał jednak w ryzach JL, bo od historii z Jasonem nikt nie miał kontaktu z Batmanem...
Teen Titans (2021) - zjednoczenie młodej garstki bohaterów pod wpływem rozpadu Justice League
Flash 2 (2022) - pokazanie niedawnych wydarzeń z perspektywy Flasha i że on sobie z tym nie radzi
Aquaman 2 (2022) - król Atlantydy zostaje wygnany i musi udowodnić że jest godzien zasiadać na tronie
Justice League 2: Part One (2023) - Samodzielne rozprawienie się każdego z członków z JL z Jokerem, Luthorem itd. Oraz przybycie Brainiaca na Ziemie
Justice League 2: Part Two (2024) - Zjednoczenie Justice League, Teen Titans, Suicide Squad i innych metaludzi przeciwko Brainiacowi
NA TYM BY SIĘ ZAKOŃCZYŁO UNIWERSUM DCEU :) Oczywiście wielu nie wymienionych bohaterów miałoby swoje historie w serialach a by się tylko pojawili w filmach łączących je ;)
Seriale DCEU:
Krypton (2013-14) wydarzenia sprzed wybuchu Kryptona
Gotham (2015-16, 2019-21) (historia o walce Batgirl, Robina i czasami Batmana z przestępczością w Gotham City)
Shazam (2016-17, 2019-22)
Green Lantern Corps (2017-20)
Dark Justice League (2018-20)
Teen Titans (2019-2022) coś a'la ta bajka na Cartoon Network ale tym razem z aktorami, byliby tam wszystkie pozytywne osoby które nie wystąpiłyby w Justice League
WEDŁUG MNIE mogłoby to ciekawie wyglądać :) Szczególnie że każdy film i serial różniłby się stylistyką :D

ocenił(a) film na 8
Peplik11

Łoł, ale post :)

ocenił(a) film na 9
Rozgdz

Mam niezłą wyobraźnie xd Widzisz chyba że jestem OSTRO wkurzony na Snydera i jego decyzje że mam AŻ chęć opisać (na szybko jakby nie patrzeć bo po ponownym przeczytaniu trochę się to kupy nie trzyma XD) jakbym samemu napisał DCEU ;)

Peplik11

Stary może po prostu zmienili taktykę promowania filmu, przy BvS było 4 trailery(jeden teaser trailer i trzy trailery). Teaser trailer wypuścili na 11 miesięcy przed BvS. Po tych wszystkich trailerach pojawiły się głosy, że zdradzały zbyt dużo, a jedyne co one zdradzały to to, że w filmie jest Doomsday(chociaż i tak 90% internetu to przewidywało).
Marvel po Avengers:AoU też zmieniło taktykę promowania trzeciego Kapitana. Bo przy Ultronie było w cholerę dużo materiałów wideo- trailery i 2 miliardy klipów. A przy Kapitanie było już tego mniej.

użytkownik usunięty
ash_williams85

http://www.telegraph.co.uk/films/0/dcs-superhero-ensemble-justice-league-trouble -batman-has-pushed/
Justice League ma poważne kłopoty.

ocenił(a) film na 6

Nie tym razem. To była plotka, która już została zdementowana.

ocenił(a) film na 7
Tomas505

[ https://media.giphy.com/media/6NAG3O1VDyUj6/giphy.gif ].

użytkownik usunięty
Tomas505

Wszystko to tylko plotka, a potem przychodzi premiera i okazuje się, że te "kłamliwe serwisy" jednak miały racje.

ocenił(a) film na 8

Chyba ze ktoś uważnie ogląda filmy ;)

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

David Goyer wraca do uniwersum DC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Więcej na forum Green Lantern Corps.

użytkownik usunięty
Tomas505

Serio, czy jaja se robisz?

ocenił(a) film na 6

It's True. All of it.

ocenił(a) film na 6

Czekam już na reboot uniwersum. To co ,,tworzy" w tej chwili WB nie będzie się nadawało do oglądania.

użytkownik usunięty
Tomas505

To co tworzy WB nie nadaje się do oglądania od czasów "Mos", a teraz to już są na dnie dna. Dostaniemy takie Transformers 4 w kosmosie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones