PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=426598}

Liga Sprawiedliwości

Justice League
5,9 91 995
ocen
5,9 10 1 91995
4,2 32
oceny krytyków
Liga Sprawiedliwości
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwości

Proszę, żeby każdy, kto śledzi na bieżąco najnowsze (zarówno te oficjalne, jak i te nieoficjalne) informacje, jakie pojawiają się chociażby na ComicBookMovie.com, SuperHeroHype.com, DCComicsMovie.com, Batman-News.com. lub nawet na naszym polskim BatCave.com.pl mógł je umieszczać właśnie tutaj. Wszystko w jednym miejscu. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego bajzlu:

ocenił(a) film na 5
TheSakuy

Nolan wróć.

ocenił(a) film na 8
TheSakuy

Po TDKR Nolanowi stanowcze NIE. Poparte przeładowaniem shotguna.

ocenił(a) film na 5
Rozgdz

TDKR to najlepszy film komiksowy jaki powstał.

ocenił(a) film na 8
TheSakuy

O tak . Z Bane i Talią samobójcami i rakietami ziemia-powietrze służącymi najwyraźniej do zestrzeliwania wróbli (nic innego, włącznie z gołębiami pocztowymi nie jest wystarczająco wolne aby taka rakieta jak w filmie dała radę go dogonić).
Dodajmy fachową i zarazem miażdżącą lekarską diagnozę o stanie zdrowia Batmana.. która nijak się ma do akrobacji, grzmocenia zbirów i skakania po ścianach. Cuda, cuda, cudeńka :p
Oraz wiele innych atrakcji :)
ABSOLUTNIE najlepszy komiksowy film jaki powstał ^_^

ocenił(a) film na 5
Rozgdz

No najlepszy, przecież to co wymieniłeś to drobiazgi, które nie zabierają żadnego procenta z zabawy jakiej dostarcza ten film. Szkoda, że nie wziąłeś na warsztat dobrych rzeczy tylko od góry skupiłeś się na negatywach powielanych przez ogół. Scena zakończenia TDKR masakruje cały dorobek Snydera i DCEU. Przykre, ale prawdziwe. Nolan wróć!

ocenił(a) film na 8
TheSakuy

Są dobre rzeczy, jak świetny Robin, świetna Catwoman, aktorstwo Bale'a z grubej rury czy budowanie Bane'a jako postaci - do pewnego momentu (czyli do pewnego momentu jest świetny Bane).
Ale ja z tego filmu mam przyjemność tylko gdy wyłączam myślenie. A jak je włączam to przestaję mieć...
Tak pomijając wszystko inne, w DCEU żaden cykl nie został zakończony. On się właśnie zaczyna :)

ocenił(a) film na 5
Rozgdz

"Ale ja z tego filmu mam przyjemność tylko gdy wyłączam myślenie" Ja mam podobnie przy filmach z DCEU ;p

ocenił(a) film na 8
TheSakuy

O, w takim razie na blogu na swoim profilu mam dla ciebie ściągę z "Suicide Squadu".
Pomału, pomału a będzie i BvS ;) Już trochę jest.
U mnie filmy DCEU właśnie włączają myślenie, i to konkretnie :p

ocenił(a) film na 5
Rozgdz

Zapewne nadinterpretujesz całość tych filmów, a prawda jest taka, że to proste napierdzielanki superhero.

ocenił(a) film na 8
TheSakuy

Możliwe, ale kino superhero ma tak naprawdę znacznie większe możliwości niż "proste napierdzielanki" ;)

ocenił(a) film na 9
TheSakuy

Nolanowskie filmy nie nazwałbym NIGDY komiksowymi..
Mimo że są to wybitnie DOBRE FILMY SENSACYJNE ale gdyby się odebrało nazwę Batman to film na niczym by nie stracił a jedynie zyskał (może byłby pozwany o plagiat :v) bo wszystko jest tak realne...
Ludzie po trylogii Nolana jak zobaczyli gacka z BvS (który jest mimo najbliższy komiksowym wcieleniom POMIMO ŻE ZABIJA! najbardziej chodzi o aspekty wizualne, bo kostium Afflecka jest o niebo lepszy od tego co miał Bale) to uznali że ten z BvS jest jakiś odrealniony i nie powiązany z komiksem... WTEDY się załamałem bo Batman z trylogii Nolana FAKT miał cechy charakterystyczne dla gacka (które Snyder/Goyer wyje*ał do kosza) ale oprócz nich to był ZWYKŁY facet przebierający się w kevlarową zbiorę z maską w kształcie nietoperka..

Nie mam nic przeciwko Nolanowi który POTRAFIŁ przełożyć to co z komiksów najlepsze do filmu pod swoimi warunkami (wszystko mogłoby się wydarzyć w realnym życiu) a taki Snyder czy tam Goyer nie potrafią przełożyć nawet dobrze komiksów... Biorą kadry wyjęte z bardzo dobrego komiksu ale tej historii która była tam opowiedziana to spłaszczą ALBO odwrócą o 180* lub zostawią niedopowiedziane ...
WIĘC NA CH*J JĄ W OGÓLE DOTYKALI SKORO NIE POTRAFIĄ JEJ PRZEŁOŻYĆ?!

Do Nolana nic nie mam jak coś ale według mnie Nolan już nie powinien wracać do postaci Batmana bo ten "nowy" gacek Afflecka nie pasuje do konwencji nolanowskich filmów ;) Ostatnią nadzieją dla DCEU jest jedynie wywalenie Snydera, większy udział Goefa Johnsa w filmach oraz niewpieprzanie się studia do pracy reżyserom..
W ogóle powinni to zresetować i zacząć od nowa mimo że dopiero uniwersum wystartowało....

ocenił(a) film na 7
TheSakuy

"Mos" było fajne, teraz to kpina.

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

True.

[ http://www.youtube.com/watch?v=H5pRYuI3etc ]

ocenił(a) film na 5
Tomas505

Critics: Suicide squad was the worst film you can make
WB: Hold my beer...

ocenił(a) film na 6
TheSakuy

Oni chyba serio chcą robić tylko złe filmy :D Myślałem, że Geoff Johns coś zmieni ale chyba jednak się pomyliłem. On chyba i tak nie ma nic do gadania bo nie wierzę, że stwierdził - tak David Goyer idealnie się nadaje do napisania filmu w którym występuje moja ulubiona postać, Hal Jordan :D Z resztą Geoff Johns wraca w tym roku już do komiksów co może zwiastować, że jednak pie*doli to filmowe uniwersum.

A jak jeszcze myślę o takim filmie jak Flash to już wgl. Ten film stracił reżysera, premiera w 2018 i nic :D Najwidoczniej WB nie potrafi znaleźć reżysera do tego filmu. Ja mogę podać 2 nazwiska ot tak - Edgar Wright i Tim Miller. Oni pewnie celują coś w stylu Grega Berlantiego, chociaż on powinien reżyserować Green Lantern Corps ot tak, czemu nie.

ocenił(a) film na 5
Tomas505

Flash to już chyba kilku reżyserów stracił z tego co wiadomo :D

Tomas505

"stwierdził - tak David Goyer idealnie się nadaje do napisania filmu w którym występuje moja ulubiona postać, Hal Jordan :D" -
z informacji Deadline można doczytać, że to właśnie Johns opracuje fabułę z Goyerem. Widocznie nie ma z tym najmniejszego problemu. Albo co najmniej mniejszy, niż większość internetowych malkontentów. Widać też, że nie ogarniasz branży, bo Goyer i Johns już wielokrotnie wcześniej pracowali wspólnie przy komiksach. Tak więc, bardzo dobrze się znają i Johns wie komu powierza ten projekt :)

"Ja mogę podać 2 nazwiska ot tak - Edgar Wright i Tim Miller." -

Nom, fajnie że ich wymieniłeś. Ja mogę jeszcze wymienić 20 kolejnych, ale to że wskażesz kogo byś widział na stołku reżyserskim "Flasha" jeszcze nie znaczy, że ta osoba ma jakąkolwiek chęć zajęcia się tym. Taki Nichols podnosił już argumenty, dlaczego nie przyjął oferty reżyserii "Aquamana" - bo te filmy, jako części składowe większego uniwersum, zawsze będą obarczone jakimiś mniej lub bardziej rygorystycznymi zakazami, których niektórzy reżyserzy po prostu nie zaakceptują. Niby czemu pomachano Wrightowi na pożegnanie przy "Ant-manie"?

ocenił(a) film na 8
Tomas505

Tomas505, przecież to Geoff Johns stoi za tym universum od samego początku - a Snyder, Goyer i Ayer to jego "chłopaki z ekipy".
Przecież to po prostu widać....

ocenił(a) film na 9
Rozgdz

Rozumiem że to sarkazm?
Bo jeśli nie to jesteś w głębokim błędzie..
To Snyder i Goyer są od samego początku tego uniwersum a dopiero potem przyłączył się Ayer (pod koniec 2014 jak pamiętam jak zapowiedzieli Suicide Squad) a dopiero w zeszłym roku po złych opiniach przed premierowym BvS przyszedł Goeff Johns który miał wszystko naprawić i ogarnąć to unwiersum

ocenił(a) film na 8
Peplik11

To że Ayer się dołączył później, to oczywiste. Jak i to że najwyraźniej świetnie się dogadał i wpasował bo już zapowiedziano go jako reżysera kolejnego filmu DCEU... A może i dwóch, bo pewnie i on zrobi SS 2.

'a dopiero w zeszłym roku po złych opiniach przed premierowym BvS przyszedł Goeff Johns który miał wszystko naprawić i ogarnąć to unwiersum"

Acha, uhm, no taaak...
Tylko w takim razie mi wytłumacz dlaczego o Johnsie od początku mówiono że on ogarnia te filmy i czemu na komiksowym prequelu do "Man of Steel" który jest całkiem sporą historią (i wyszedł miesiąc przed premierą MoS) pisze jak wół : "Story by: David S. Goyer, Geoff Johns and Zack Snyder" ?

ocenił(a) film na 9
Rozgdz

No ale Goeff Johns dopiero po klapie BvS zrobił osobne studio DC czy coś i wtedy dopiero zaczęto mówić że jest kolesiem od ogarniania uniwersum coś jak Kevin Feige w MCU :)
No chyba że moja pamięć szwankuje i klepie głupoty wyssane z palca... Bo tak tez moze byc

ocenił(a) film na 8
Peplik11

Tzn dostał jakieś oficjalne stanowisko Wielkiego Szefa od DCEU, jeśli dobrze kojarzę :)

ocenił(a) film na 8
Tomas505

BvS nie było tak dawno, ciężko powiedzieć że on to universum DC kiedykolwiek opuścił :)

ash_williams85

John Cleese się droczy

https://twitter.com/JohnCleese/status/822581049591025664/photo/1

ash_williams85

Nowa fota od Manganiello

http://screenrant.com/batman-joe-manganiello-deathstroke-photo/

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

Nowe zdjęcie z Justice League!

[ http://heroichollywood.com/wp-content/uploads/2017/02/justice-league-1024x576.jp g ]

ocenił(a) film na 7
Tomas505

Nawet całkiem, całkiem [ https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/4d/29/ce/4d29cedadaaa81b840156801 e4fefe5e.gif ]

Teraz tylko zwiastun, który NIE ZDRADZI CAŁEJ FABUŁY i można czekać na premierę.

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

Oczywiście Aquaman wygląda najlepiej na tym zdjęciu. Nikt nie jest zaskoczony XD. No z tym zwiastunem to jestem mega zaskoczony. Byłem prawie pewien, że wyjdzie przed premierą Lego Batman Movie a tutaj jak na razie cisza... No ale do premiery JL jeszcze trochę czasu... niepokoi mnie jedynie to, że nie ma jak na razie żadnej promocji Wonder Woman? Serio, jest już luty a film wychodzi w czerwcu. Jasne dostaliśmy trailery ale nie ma żadnych wywiadów z aktorami, że jak to było super na planie itp. Takie typowe marketingowe zagrywki. Kompletnie tego nie ma. Pewnie WB się wstydzi tego filmu i wiedzą, że jest fatalny i nawet go nie promują...

ocenił(a) film na 5
Tomas505

To, że ten film ssie to wiadomo właściwie od momentu wypuszczenia pierwszego zwiastuna. Pytanie tylko jak bardzo Snyder sprofanuje postacie z Ligi.

ocenił(a) film na 6
TheSakuy

Może nie będzie źle. W końcu Goyer nie pisał scenariusza do JL :P No ale napisze do Green Lantern Corps!

Jeśli chodzi o Wonder Woman to nie mam praktycznie żadnych oczekiwań co do tego filmu. Mam nadzieję, że będzie cholernie bezpieczny jak tylko się da. Nieskomplikowany z trzymającą się do kupy fabułą i z typowym dla tego typu filmów villainem. Serio, niczego więcej nie chcę. Zero kombinowania, jakiś snów, wizji i innych pierdół. Mam nadzieję, że w to samo celuje Zack Snyder.

ocenił(a) film na 5
Tomas505

"Goyer nie pisał scenariusza do JL :P No ale napisze do Green Lantern Corps! "
Jak to się mówi "Gdzie Snyder nie może tam Goyera wyśle".

TheSakuy

Robisz się nudny, męczący i irytujący jednocześnie.

ocenił(a) film na 5
jacob_filmweb

Nie musisz mi odpisywać ani czytać moich postów.

Tomas505

" Pewnie WB się wstydzi tego filmu i wiedzą, że jest fatalny i nawet go nie promują..."


Jak wy naprawdę szukacie dziury w całym. Jakoś nie przypominam sobie, żeby np. taki Doctor Strange od Marvela był mocno promowany na prawie 4 miesiące przed premierą. No ale jutuber Ichabod tak powiedział, więc chwalmy słowo boże.

ocenił(a) film na 5
jacob_filmweb

"Jak wy naprawdę szukacie dziury w całym" To nie jest szukanie dziury w całym tylko słuszne martwienie się o żałosne uniwersum filmowe DC.

TheSakuy

Nie, to nie jest martwienie się, tylko wypisywanie w kółko tego samego. Do porzygu. Tak, wszyscy wiemy że jest żałośnie, że Snyder, Goyer i spółka spie_olą wszystko, ale już nie pisz tego po sto razy, BO WSZYSCY DOBRZE O TYM WIEMY. Idź nie wiem, ciesz się Marvelem albo komiksami, a nie lejesz w kółko tą samą gadaninę.

ocenił(a) film na 5
jacob_filmweb

Będę wypisywał, do czasu aż to śmieciowe uniwersum zacznie robić dobre filmy. Bo to jest tragedia, że z takim materiałem źródłowym dostajemy po prostu ścierwo. I nie bójmy się o tym mówić! Byłem wczoraj na LEGO Batmanie i ten film odwalił lepszą robotę niż całe DCEU do tej pory!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
hudylobo

LEGO Batman, moja ocena dla tego filmu 9/10. Trylogia Nolana 10/10. Tak hejter DC ze mnie :)

ocenił(a) film na 5
ash_williams85

osobiście uważam, że po pierwszym teaserze powinni zakończyć, każdy kolejny zwiastun tylko niepotrzebnie będzie zdradzał co raz więcej

ash_williams85

Czyżby statek eSa?

ocenił(a) film na 3
Tomas505

jak do tej pory broniłem wyglądu Cyborga tak teraz jak po raz pierwszy zobaczyłem to zdjęcie to wybuchłem śmiechem. Wciąż mam nadzieję ,że Snyder z ekipą dopracują wszystko ale jak narazie to Cyborg wygląda troche słabo

ocenił(a) film na 5
ash_williams85

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16426200_1360674683994988_27717857 53978154622_n.jpg?oh=205780ac81b253563922266cc30d274b&oe=59005572
Nowe tragiczne zdjęcie z filmu.

ocenił(a) film na 5
TheSakuy

A dobra, nie zauważyłem, że Tomas już wrzucił :D

ocenił(a) film na 3
TheSakuy

może nie tragiczne , ale Cyborg bardzo komicznie jak dla mnie wygląda, myślałem , że Aquaman będzie miał więcej żółtego koloru na zbroi a WW najlepiej wygląda, tylko dodałbym jaśniejsze barwy do jej stroju

ocenił(a) film na 6
ash_williams85

Trailer pojawi się już wkrótce. Info od Zacka Snydera więc chyba sprawdzone.

[ http://heroichollywood.com/zack-snyder-justice-league-trailer/ ]


Proszę tylko o to by Steppenwolf nie był wielkości Doomsdaya [ http://media.tenor.co/images/014e41a3219f6fdef19c48abf2d374d4/raw ]

ocenił(a) film na 7
Tomas505

Podano zdobywców Złotych Malin. Zapewne ktoś tej nocy nie zaśnie z radości i będzie na forum puszyć się jak paw. Mądrzy panowie DabiljuBi powinni teraz odpowiednio zareagować, ale znając ich zrobią dobra minę do złej gry i od nowa Polska Ludowa :'(. #snyderitsyourfault.

ocenił(a) film na 5
ash_williams85

Ja się nawet nie puszę, bo jest tak jak przewidywałem. Mimo wszystko, trochę jednak boli, że BvS dostał nagrodę na najgorszy sequel, bo moim zdaniem jest to film lepszy od Man of Steel. Zabrakło nagrody dla Snydera.

ocenił(a) film na 7
TheSakuy

A, to sorry. Nagrodę za najgorszy sequel powinien dostać "Dzień Niepodległości: Odrodzenie". Za kazdym razem kiedy pomyśle o tym filmie... [ https://www.youtube.com/watch?v=g4ChTL-3c3o ].

ocenił(a) film na 6

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones