PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683912}

Liga Sprawiedliwych: Zaburzone kontinuum

Justice League: The Flashpoint Paradox
7,5 7 977
ocen
7,5 10 1 7977
Liga Sprawiedliwych: Zaburzone kontinuum
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwych: Zaburzone kontinuum

ona zabila dziecko z zimną krwią .... DZIECKO !!!!!!!! : ()

deadpool11

Heh. Jeszcze niczego nie widziałeś. W komiksie Amazons Attack amazonki są jeszcze gorsze, a Królowa Hipolita matka Diany zabija tysiące, nie miliony cywilów atakując USA.

ocenił(a) film na 9
deadpool11

Wiem, dobrze ze to scezurowali, zastanawiałem się czy tylko dowódce ale nie zabiła całą 6. A to był nawet chodzący kulach.
ps czemu było ich 6 a nie jeden ?
pps. na serio niecierpkie tej sceny.

ocenił(a) film na 10
kirmarks

To nie tak...Po prostu WW to wredna Suka!

użytkownik usunięty
deadpool11

masz racje

raczej wolę Marvel od DC ale już mam najbardziej nielubianą postac z DC - Wonder Woman


na serio , mogła zrobic coś innego np. związac dowódce i zaklejic mu usta wtedy by nie mógł się zmienic razem z pozostałymi




a właśnie może mi ktoś wyjaśnic dlaczego w Kapitana Atoma zmieniało się szescioro dzieciaków a nie tylko jeden ?

ocenił(a) film na 10

Ja uwielbiam oba unoversa tak samo Ale dc ma o wiele bardziej mroczne postacie ,dlatego historie też są mroczne ...w flashpoint ukazują bohaterów w zupełnie innym świetle ,np wonderwoman ideał dobrej kobiety, sprzeciwiającej się matce by ratować kochanych przez nią ludzi ,ze względu na wydarzenia w flashpoint i braku wsparcia przez nieistnieją ligę staje się wredna su...ka ,mordującą dzieci ale to ze zabiła shazama nie świadczy o tym ze postać wonderwoman jest zła tylko jej wersja w alternatywnej rzeczywistości

użytkownik usunięty
deadpool11

a no to dzięki za wyjaśnienie bo nigdy wcześniej nie miałem styczności z Wonder Woman

i masz racje DC jest bardziej mroczne i dlatego czasami mnie przyciąga bo czasem warto dla odmiany zamiast humorystycznych przygód superbohaterów ( Marvel ) obejrzec coś bardziej mrocznego ( DC )

ocenił(a) film na 10

Zdecydowanie zachęcam... dc ma równie dużo albo nawet i więcej do zaoferowania jak marvel ...i jeśli nie czytasz komiksów to polecam genialne animacje i filmy od dc

użytkownik usunięty
deadpool11

Komiksów niestety nie moge nigdzie znaleśc

filmy to raczej Marvel , z DC w moim przypadku póki co jedynie Batman


ale animacje jak najbardziej bo stoją na wysokim poziomie

użytkownik usunięty
deadpool11

a właśnie i jeszcze spytam :

dlaczego Atoma tworzy szescioro dzieci ?

ocenił(a) film na 10

Tak właściwie to niewiadomo ...to inna rzeczywistość ,możliwe że moc shazama może tam okiełznać jedynie wieksza ilość osób... te dzieciaki w normalnej linii czasowej też mają moc shashazama Ale nie łączą się w jeden organizm ...oryginalnym kapitanem marvelem jest ten smyk którego wonderwoman zabiła (billy batson)

użytkownik usunięty
deadpool11

dzięki bo bardzo mnie to zastanawiało


kiedyś na CN leciał serial DC " Batman - Odważni i Bezwzględni " i tam był Shazam tyle że tworzony przez jedno dziecko czyli Billy'ego i nazywany był Shazam a tutaj Kapitan Atom więc pomyślałem że może jakaś ewolucja czy coś :D



wiesz tak jak mówiłem ja raczej kręce się wokół Marvela więc moja wiedza o DC nie jest zbyt wielka a moje styczności z tym universum to Batman , jeden z filmów o Supermenie ( zapomniałem który ) i dwa seriale z CN więc dzięki za życzliwośc jak jakieś pytanie mi przyjdzie do głowy to zapytam

ocenił(a) film na 10

Spoko (: zawsze miło pomóc komuś w poznaniu wspaniałego świata komkisu

ocenił(a) film na 10

A i on nie nazywa się captain Atom (bo to inna postać ) tylko captain marvel ....captain marvel to oryginalna nazwa tego bohatera Ale ze względu na to że w marvelu jest postać o takim pseudonimie ,dc zmieniło na shazam

użytkownik usunięty
deadpool11

o też wartościowa i interesująca informacja :) dzięki

ocenił(a) film na 9
deadpool11

Pytanie to czemu w filmie nazywają go kapitan błyskawica a dzieci shazam.
https://www.youtube.com/watch?v=19ZpqNbYaNc
Zawsze mnie zastanawiało jak się przestawia skoro to go by zmieniło w z powrotem w dzieciaka.

ocenił(a) film na 10

Jak byś jeszcze miał jakieś pytanaia o komiksy to wał śmiało

użytkownik usunięty
deadpool11

Przypomniało mi się o tej rozmowie i mam pytanie :)

Czy mógłbyś przybliżyć mi jakoś postacie Kid Flasha i Black Flasha ? oglądam serial "Flash" i wiedza o nich powinna mi się bardzo przydać prędzej czy później (szczególnie o Kid Flashu)


P.S ostatnio polubiłem Wonder Woman ;) zresztą na pewno bardziej niż tą z flaspointa

ocenił(a) film na 10

Jak zawsze chętnie pomogę Ale wystarczyło by byś wpisał w wyszukiwarkę kid flash i dostał byś masę informacji lub poszukaj na yt kanałów zajmujących się przybliżeniem postaci komiksowych..Ale dobra -Kid flash (Wally West) ,brat Iris West (żony Barrego ) dostał moce w podobny sposób co barry ,przez uderzenie pioruna w laboratorium oblany chemikaliami .Przez lata był pomocnikiem flasha a kiedy barry umarł w czasie kryzysu na niedokończonych ziemiach ,wally zajął jego miejsce jako flash .Po new 52 (nowym universum dc ) wszystko sie zmieniło i barry przestał być już rudowłosym żartownisiem a zmienili go w stereotyp czarnoskórego nastolatka z problemi bez poczucia humoru ..wersja z new 52 nie miala mocy aż do niedawna Ale o nim możesz już zapomnieć bo dc jest w trakcie czegoś na wzór małego reabootu (dc rebirth ) gdzie przywracają Stare postacie i rzeczy które ludzie lubili przed new 52 no i przywrócili też starego rudowłosego speedstera kidflasha gdzie dołączył do swojej starej drużyny teen titans (teraz tylko titans ) ale czarnoskóry wally też znalazł miejsce w tytanach tyle że w innej młodej wersji tego teamu (tym razem "teen titans ") ..w serialu będzie wersja podobna do tej z new 52 więc nie jestem zachwycony zważając na to że ten dzieciak z serialu nie ma nic z wallyego Ale jego kostium wygląda perfekcyjnie ...Black flash jest czymś w rodzaju śmierci w uni dc ale o nim nie wiem nic więcej ,nie czytam za bardzo o flashu niestety :)

użytkownik usunięty
deadpool11

Dzięki wielkie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones