PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=549771}

Liga Sprawiedliwych: Kryzys na dwóch Ziemiach

Justice League: Crisis on Two Earths
6,7 4 319
ocen
6,7 10 1 4319
Liga Sprawiedliwych: Kryzys na dwóch Ziemiach
powrót do forum filmu Liga Sprawiedliwych: Kryzys na dwóch Ziemiach

Mi się bardzo ten film podobał. Plejada superbohaterów i łubudu - akurat w tym filmie tak to sobie wyobrażałem. Co do fabuły to powiem, że mi kompletnie nie przeszkadzała - pomysł ze zniszczeniem przez Owlmana wszystkich ziem nie uważam za zły. Owlman przypomniał mi Dr Manhatana z Watchmenów po części podobnie myślał. Who cares? Duży uśmiech Przez cały film nie sposób się nudzić, gdyż potyczek jest pod dostatkiem.
Poza tym po tym filmie mówię tak: Marsjanin jest awesome i chce film aktorski o tej postaci z porządnym originem. Może być kosztem nowego Supermana.

Ocena 8/10 spokojnie.

ocenił(a) film na 6
MackKL

Ogólnie Owlman to wypisz wymaluj Nocny puchacz o mentalności dr Manhattana z zapędami ...:::[SPOILER odnośnie "Watchmen"}:::... Ozymandiasza ...:::[SPOILER OFF]:::...

Ja z kolei po tym filmie przekonałem się do Flasha - całkiem zabawna postać. Złożenie elementów było świetne.:)

Khaosth

film jest z dubbingiem?

Khaosth

bo mój brat chciał

batman_fw

Angielskiego się uczyć.

MackKL

On ma 3 lata

ocenił(a) film na 7
MackKL

Mack....rili ? To jest po prostu żałosna odp. Film można dostać z lektorem tak btw.

saitek

Tak Szerloku, zauważ jednak kiedy padło pytanie i na następny raz pomyśl, a nie odkopuj starych i nieaktualnych na dzień dzisiejszy tematów.

ocenił(a) film na 7
MackKL

Spoko, dzięki za radę. Jakieś jeszcze masz w zanadrzu ? Nikt nie zmuszał Cię do odpisywania. Mogłeś zignorować czy coś ...yo :D

ocenił(a) film na 6
MackKL

Niemniej nieaktualna była już Twoja odpowiedź, skoro w lipcu film był emitowany w tv po polsku. Jak wiedziałeś o jakimś wydaniu DVD, to mogłeś o tym normalnie napisać.

Khaosth

Nie sądzisz, że jakbym wiedział to bym napisał?

ocenił(a) film na 6
MackKL

Teraz jedynie wiemy, co zrobiliśmy o tym nie wiedząc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones