PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803179}

Lighthouse

The Lighthouse
7,5 64 245
ocen
7,5 10 1 64245
8,1 52
oceny krytyków
Lighthouse
powrót do forum filmu Lighthouse

Jak w tytule. Ktoś ogarnia czy może to wydadzą na DVD albo gdziekolwiek? Nigdzie tego nie ma!

ocenił(a) film na 9
requiem123

Przecież ten film jeszcze do kin nawet nie wyszedł, więc na wydanie DVD trzeba będzie trochę poczekać :P

ocenił(a) film na 3
requiem123

Na necie póki co CAM ciągle...

ocenił(a) film na 10
requiem123

Film będzie miał premierę 29 listopada

ocenił(a) film na 8
requiem123

Będą grali w Cinema City (pewnie w wybranych)

Siwszu69

Czy coś wiadomo odnośnie piątkowej premiery? Jakieś Cinema City w Warszawie będzie wyświetlać?

ocenił(a) film na 8
Macinho_5aucho

Niestety chyba moja informacja z 8 listopada jest nieaktualna, z tego co wyczytałem w necie to w Warszawie na pewno: Kino Muranów i chyba Kinoteka, o multipleksach nic nie wiem, dam znać jak coś się dowiem

requiem123

Film dopiero do kin wchodzi. Na premierę swiatową nie patrz, bo to był jakiś festiwal pewnie, a do dystrybucji kinowej ten film wszedł w sumie niedawno. Na VOD / Bluray / DVD pojawi się pewnie w okolicach przełomu lutego i stycznia. Na necie widziałem jakąś lewą kopię z kamerki, ale chyba ma wycięte 10 minut z projekcji. Jeśli możesz zatem, obejrzyj to w kinie. Jeśli daleko do kina, to poczekaj na premierę VOD, bo ta zazwyczaj jest szybsza niż Bluray.

ocenił(a) film na 8
requiem123

Pionier w szczecinie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones