PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803179}

Lighthouse

The Lighthouse
7,5 64 092
oceny
7,5 10 1 64092
8,1 52
oceny krytyków
Lighthouse
powrót do forum filmu Lighthouse

Jeśli zależy Wam na premierze kinowej tego rewelacyjnie ocenianego horroru, to nie wahać się i podpisywać!
https://www.petycjeonline.com/chcemy_the_lighthouse_w_polskich_kinach

Każdy podpis to krok wprzód. Nie zapomnijcie tylko potwierdzić swoich na mailu :)

kryst007

Ma premierę. 9 listopada. Festiwal kina amerykańskiego we Wrocławiu

ocenił(a) film na 10
DonVito_5

Taaa... ale nie każdemu blisko do Wrocławia i dobrze jakby postarano się też o ogólną dystrybucję kinową ;)

kryst007

Mam nadzieję że tylko w kinach studyjnych. Broń panie Boże przez cinema City ten film.

DonVito_5

A dlaczego jeśli można spytać? Czy pojawienie się filmu w multipleksie jakkolwiek umniejszy jego jakość?

darkowski93m_2

Bo oglądanie takiego filmu przy dźwiękach chrupanego popcornu to żadna przyjemność.

DeenWelt

A jednak wyżej stawiam to, żeby film miał szansę dotrzeć do jak największej widowni, niż takie dosyć, proszę się nie obrazić, egoistyczne podejście.
Bo jestem w stanie poświęcić odrobinę swojego komfortu za cenę dotarcia filmu do jak największej ilości odbiorców.

DeenWelt

Typowi zjadacze popcornu raczej nie wybiorą się na ten film, bo jest czarno-biały ;)

mistrzo

I z tego co słyszałem dość powolny jeśli chodzi o tempo narracji.

mistrzo

Nie zesraj się

Cilivio

Ok, dzięki

kryst007

Podpisane! Teraz pozostaje tylko trzymać kciuki.

ocenił(a) film na 8
kryst007

Jeżeli wierzyć redaktorom Filmawki to "Lighthouse" będzie wyświetlany w polskich kinach od 29 listopada ;)

ocenił(a) film na 7
Ultor

Potwierdzone na stronie dystrybutora :)
https://tylkohity.pl/filmy/lighthouse-437

ocenił(a) film na 8
Van_Etten

YES! YES! YES!

ocenił(a) film na 10
Van_Etten

Tak! <3 Mam tylko nadzieje że będzie ogólnodostępny a nie tylko w kinach studyjnych

kryst007

Od 29 listopada w polskich kinach. Dziekuje wszystkim, ktorzy sie do tego przyczynili.

ocenił(a) film na 8
Szalik999

wiadomo coś może czy będzie w Heliosach ?

ocenił(a) film na 10
Jami

Dołączam się do pytania

Jami

w heliosach to będzie jak ładnie poprosimy p.Raczka żeby wybrał ten film do Kina Konesera bo w normalnej ofercie raczej nie ma szans

ocenił(a) film na 8
marckoza

no z tego co widzę, w repertuarze na nadchodzący tydzień nie ma The Lighthouse. Dobrze, że w Białymstoku jest też kino forum, w którym będzie leciał ten film to się wybiorę.
No i tak jak mówisz, można czekać na Kino Konesera.

ocenił(a) film na 10
kryst007

Bilet już kupiony, do zobaczenia w kinie

ocenił(a) film na 10
kryst007

Mordo w kinach studyjnych puszczają. Taki film lepiej zobaczyć w studyjnym niż w multipleksie

ocenił(a) film na 9
radzimordka

U mnie w ogóle takich filmów nigdy nie ma i muszę szukać w internecie. Ostatnio byłam na festiwalu we Wrocławiu ale byłam tylko 3 dni że względu na uczelnie i mogłam sobie pozwolić tylko na 3 filmy. Zawiodłam się na Irkandczyku , o niebo lepiej wypadlo Dwóch Papieży a najbardziej mi zależało na Parasite więc tez zobaczyłam i mówię że rewelka. Light house wkrótce obejrze bo słyszałam świetne opinie no i Oscar w końcu dla Dafoe, chociaż dziwię się że za drugoplanowke mimo iż gra pierwsze skrzypce ale robią to tylko dlatego że przegra z Phoenixem za pierwszoplanowke.

ocenił(a) film na 10
joan19

imo w lighthousie jednak słusznie Pattinson wybrany za pierwszoplanową postać, chociaż też ciężko to w sumie ocenić bo obu jest w zasadzie tyle samo

ocenił(a) film na 9
radzimordka

Nie, Pattinsona jest znacznie więcej

kryst007

Napalilem się na ten film jak dziecko na cukierki ale niestety 200.tysieczne miasto to za mało żeby ten film pokazać. Zamiast tego puszczają jakieś świąteczne pomyje. Nie wie ktoś kiedy będzie to na jakimś HBO, Canal plusie czy Netflixie?

kryst007

kogo obchodzi twoja petycja w sekcji komentarzy na filmwebie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones