PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803179}

Lighthouse

The Lighthouse
7,5 64 117
ocen
7,5 10 1 64117
8,1 52
oceny krytyków
Lighthouse
powrót do forum filmu Lighthouse

Film opowiada o dwóch zboczeńcach . Stary namawia go do alkoholu a młodemu tylko masturbacje w głowie . Młody dokonuje samogwałtu , patrząc na figurkę syrenki . Natomiast Stary szczytuje tylko przy mocnym świetle latarni , tak że nasienie skapuje mu przez kratki ,prawie spadając na twarz młodego .







Po pewnym czasie mężczyźni odurzeni alkoholem kompletnie postradali zmysły . W jednej ze scen Młody przeprowadza proces wymiany śliny z ponętną syreną ( no dobra może nie 10/10 ale , mocne 7 ) a po chwili okazuje sie ze to stary dziad .

ocenił(a) film na 1
kamilgasek

Dziękuję za rzetelną ocenę. Każdy opisuje ten film jakby był reżyserskim arcydziełem. Widzę, że w końcu ktoś pokazał jak to wygląda na prawdę. Oddajcie do kuwy nędzy 2h z mojego życia. Można było ten czas poswiecić na wiedza to potęga lub to jestes Ty. Film mocne 2 na 10.

ocenił(a) film na 3
kamilgasek

Dokładnie. Moja ocena to 3 tylko i wyłącznie za te sceny samogwałtu bo śmieszne były, takie komediowe.

ocenił(a) film na 1
Obserwator_fw

3 na 10. Pan jestes poważny. Ch ory P atol

ocenił(a) film na 3
zyjdlawrazen

Przepraszam ma pan rację. Zmieniam ocenę na 1, nieporozumienie.

ocenił(a) film na 1
Obserwator_fw

Dziękuję za subordunację. Wyżej nawet można ocenic niskobudżetowy Love baby

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones