PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40363}

Linia czasu

Timeline
6,2 9 292
oceny
6,2 10 1 9292
Linia czasu
powrót do forum filmu Linia czasu

Oczywiście z tym nierealizmem nie chodzi mi o warstwę sci-fi, bo to kupuję w ciemno jako reguły gatunku, nawet łącznie z tymi "uszkodzeniami DNA", które widać na prześwietleniach. Natomiast spodziewałem się, że życie w przeszłości zostanie odtworzone nieco wierniej, choćby w sferze obyczajów męsko-damskich - skoro są ważne dla fabuły. No a już obciachem jest sugerowanie, że robienie mieczem to żadna sztuka i byle dzisiejszy archeolog ma w walce jakiekolwiek szanse z zawodowcem z przeszłości. Już prędzej uwierzyłbym, że człowiek z ulicy pokonuje np. mistrza olimpijskiego w szpadzie.

ocenił(a) film na 6

Tak jak napisałeś w tytule. Film jest do obejrzenia, ale z totalnej nudy i tylko jeden raz. Ja natrafiłem na niego dokładnie z powodu nudy. Nie jest tragiczny, ale mógł być o wiele lepszy.

ocenił(a) film na 6

Przecież bohaterowie zabili ledwie kilka osób i to zwykle w grupie albo męcząc się przy tym. Marek lepiej sobie radził, ale on regularnie trenował, o czym była mowa w książce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones