PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=585}

List w butelce

Message in a Bottle
7,1 54 944
oceny
7,1 10 1 54944
5,3 6
ocen krytyków
List w butelce
powrót do forum filmu List w butelce

Cholerne nudziarstwo!

użytkownik usunięty

Film mega nudny, do bólu przewidywalny, jakiś taki wyprany z emocji, wydłużone sceny, mało treści, naprawdę strata czasu oglądać. Jest ogólnie poprawny ale strasznie "matowy", czy bezpłciowy, nuda, nuda, nuda.

ocenił(a) film na 3

nie moglam go do konca objerzec. nie polecam

ocenił(a) film na 3

popieram.

ocenił(a) film na 5

zgadzam się w pełni ledwo do końca dotrwałam ale ia tak oglądałam na 3 raty i za każdym razem stwierdzałam ze może dalej sie rozkręci, ale niestety nie. Nie polecam

ocenił(a) film na 5

Dzisiaj skończyłem czytać książkę i pomyślałem że film też pewnie będzie tak dobry jak książka ale myliłem się książka to nie to samo co film.
Zawsze skrócą utną dużo scen i zrobią badziew.
Tylko mnie jedno zastanawia chcę zacząć czytać Pamiętnik Nicolasa Saprksa i zastanawiam się czy jeżeli film podobał mi się na 10/10 to książka będzie też rewelacyjna??

ocenił(a) film na 8

Film jest dobry i grają tam dobrzy aktorzy.

ocenił(a) film na 3
lucyna63

Szczególnie Costner, który dostał za swoją rolę złotą malinę :))))

ocenił(a) film na 8
kinomanka_1

No cuż każdy ma gorsze i lepsze role.A moim zdaniem on tam w cale tak żle nie zagrał.

lucyna63

cóż*

Zgadzam się, ledwo dobrnęłam do końca, oczy mi sie same zamykały, nudny i przesłodzony film

ocenił(a) film na 8
niebiesko_oka

Uwaga, będę SPOJLEROWAŁ.
Jak można powiedzieć, że film, który kończy się tak tragicznie jest przesłodzony???
Widocznie, jak Ci się te oczy zamknęły, to już nie otworzyły. Końcówka musiała Ci się przyśnić i na tej podstawie napisałaś swój komentarz.

ocenił(a) film na 4
niebiesko_oka

Ja też, niestety,musze sie zgodzić. Spodziewałam się czegos o wiele lepszego (po przeczytaniu wielu opinii), a tu jedna wielka nuuuudaaa. Myślałam, że dłużyzny i ciagły brak jakiejkolwiek akcji mnie wykończą, ale jakimś cudem dotrwałam do końca.. Nie polecam

mnie również trochę nudził, ale oglądałam do końca. Podobała mi się głównie końcówka w której Garret umarł.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones