PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779043}
6,2 63 437
ocen
6,2 10 1 63437
5,0 15
ocen krytyków
Listy do M. 3
powrót do forum filmu Listy do M. 3

brak tego czegoś

ocenił(a) film na 8

Zabrakło mi troche magii świąt w tej części, najciekawszy wątek był z Zuzą i poznanym weterynarzem, Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk jak zwykle świetnie odegrali swoje role, natomiast wątek z mężem Małgorzaty mnie troche zasmucił, nie spodziewałam się tego- nie było nawet wzmiance o ich córce , czegoś mi zabrakło ewidentnie w tej części.

ocenił(a) film na 8
aga_wr0

Kule ... :( a właśnie chciałem by było świątecznie :( no nic bilety już zakupione jutro się okaże :D

Ale śnieg choinka była ??

ocenił(a) film na 8
nea_filmweb

była,była :)

ocenił(a) film na 9
aga_wr0

była wzmianka o Tosi, przecież Wojciech rozmawiał z nią przez telefon :)

ocenił(a) film na 8
Uniela

no i tylko to :)

ocenił(a) film na 9
aga_wr0

może wrócą do tego wątku w kolejnej części ;)
chociaż moim zdaniem wątek Wojciecha był przez to jeszcze bardziej wzruszający bardziej było widać jego samotność

ocenił(a) film na 8
Uniela

myslisz, że zrobią 4-tą część?

ocenił(a) film na 9
aga_wr0

nie wiem czy zrobią ale mam nadzieję że tak :) chciałabym zobaczyć jak Karina i Szczepan radzą sobie z podwójną rolą dziadków i rodziców małego dziecka :)

ocenił(a) film na 9
aga_wr0

ciekawe gdzie wyjechała w sumie, moze na studia już?

ocenił(a) film na 7
Uniela

może już ma nawet życie swoje, jakąś rodzinę może :) nigdy nic nie wiadomo, czas jaki mija jednak tam może być inny niż nam się wydaje

ocenił(a) film na 9
lawendowam

z tego co zrozumiałam od 2 częsci mineły 2 lata, tak wywnioskowałam z dialogu Karina podczas manicuru - mówiła że 2 lata mieszkali ze Szczepanem w Meksyku, więc Tosia raczej nie zdąrzyła jeszcze założyć rodziny :)

Uniela

A powiedzcie mi, to znaczy ze Małgorzata jednak zmarła?

ocenił(a) film na 5
sprinterka

w sumie to nie dziwi, końcówka 2 cześci własciwie nie pozostawia złudzeń. Malajkat świetnie sobie poradził z rolą Wojciecha niemogącego pogodzić się z utratą ukochanej

ocenił(a) film na 9
Novakovsky

dokładnie, super zagrał :) gdzieś czytałam na Filmwebie porównanie że to polski Colin Firth i chyba coś w tym jest :)

Novakovsky

dla mnie takie rozwinięcie ich wątku było poronione w lekkiej komedii świątecznej. liczyłam że jednak w trzeciej części to odwrócą, w końcu święta to czas cudów i w takim filmie nie byloby to nic nierealnego. nie wiem dlaczego zrobili z tego melodramat. lipa straszna, na pewno sie na ten film nie wybiore.

ocenił(a) film na 9
sprinterka

właśnie wcale nie wyszedł melodramat :)

ocenił(a) film na 9
sprinterka

spokojnie :)

Uniela

to jest lepszy niż 2? 2 była jak dla mnie bardzo dołująca. lubię dramaty, ale tu nastawiałam się akurat na coś lekkiego

ocenił(a) film na 8
sprinterka

jak już jesteśmy w wątku pełnym spoilerów, to wyjaśnię: tak, wątek Małgorzaty pojawia się na samym początku, ale nie jest rozdrapywany przez cały film, wraz z Malajkatem pojawiają się nowe postaci, itp itd, koniec końców: żadnego melodramatu nie ma, jest komedia romantyczna (z naciskiem na "komedia"), zakończenie lekkie i przyjemne w klimacie świątecznym

ocenił(a) film na 8
sprinterka

a, i odpowiadając na Twoje pytanie: bez porównania lepsza od drugiej części, możesz obejrzeć bez strachu :)

miniaturcia

Dla mnie część trzecia była bez porównania lepsza od depresyjnej
drugiej, która skutecznie popsuła mi humor na co najmniej tydzień.
Podobała mi się postać Pingwina.
Ale apropos tego co wspomnieliście o Tosi....fakt-dla mnie to BARDZO DZIWNE TEŻ że koniec końców jej nie było. Wigilia? I wogóle.... to było aż nienaturalne!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones