PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011877}
5,6 10 575
ocen
5,6 10 1 10575
4,9 7
ocen krytyków
Listy do M. 5
powrót do forum filmu Listy do M. 5

To już się robi niesmaczne. Ostatnia część dała do zrozumienia ze nie ma sensu robić kolejne części a tu nie kończą i robi się z tego serial komediowy który przestał być zabawny chyba że twórcy nas zaskoczą i zrobią dobra część.

Koneser_Kielce

Pierwsza część już to dała do zrozumienia.

Solaris_fw

a mi dały do zrozumienia Wasze posty - jest mnóstwo ludzi, którym w życiu nic nie pasuje, nic się nie podoba i niczym się im nie dogodzi, tylko potrafią krytykować wszystko dookoła, a dlaczego ? bo im wolno.... jak Wam się nie podobają filmy to nie oglądać i już i nie psujcie ludziom humoru takimi wpisami, a jeśli komuś się nie podoba nawet 1 część Listów do M to chyba z tą osobą jest coś nie tak...ale o gustach się przecież nie dyskutuje...pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Joda69

Mnie ta część zaskoczyła pozytywnie i bardzo dobrze ze nie było Szyca i Stenki

Koneser_Kielce

To skąd taka ocena twoja?Bonnie rozumiem.

ocenił(a) film na 7
Marcia9

Bo ta część była dużo lepsza od czwórki i myślałem że ta będzie gorsza i wreszcie Karolak mnie irytował

Koneser_Kielce

"To już się robi niesmaczne. Ostatnia część dała do zrozumienia ze nie ma sensu robić kolejne części a tu nie kończą i robi się z tego serial komediowy który przestał być zabawny chyba że twórcy nas zaskoczą i zrobią dobra część." Zabrzmiało to inaczej

ocenił(a) film na 7
Marcia9

To pisałem jeszcze przed premiera kinowa

Koneser_Kielce

Aha. Teraz rozumiem,choć uważam,że nie powinno się tego robić przed obejrzeniem ;) pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Marcia9

Obejrzałem teraz w święta wszystkie części i zupełnie inaczej ogląda się w świąteczny czas niż jesienią

Koneser_Kielce

Mnie ostatnia byłam na niej w kinie, mega zawiodła. Może gdybym miała odstęp od poprzednich...a tak z biegu wszystkie to na ostatniej zero śmiechu zero zaskoczenia...

Koneser_Kielce

Nie można zmienić oceny?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones