PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=600078}
3,8 897
ocen
3,8 10 1 897
Little Deaths
powrót do forum filmu Little Deaths

film troszkę kontrowersyjny i dla tego ma niską ocenę bo wielu użytkowników się na nim zgorszyło... na pewno średnia na film webie jest zaniżona, wprawdzie nie jest to dzieło wybitne, ale warte obejrzenia dałem 7. jeśli miał bym porównać do jakiegoś innego filmu nasówa mi się jeden tytuł : Cradle of fear :)

ocenił(a) film na 7
Mr_R

To prawda,jakiś pierwiastek Cradle Of Fear jest zawarty w Little Deaths ,choć Cradle mimo wszystko chyba bardziej Mi się podobał :)

ocenił(a) film na 7
Mr_R

Zgadzam się; większość horrorków na 5 czy 6 z USA jest o wiele słabsza, fakt wybitny nie jest ale na 6 -7 zasługuje a gimbusy oceniające na 1 bo chory i obrzydliwy (btw naprawdę nie widzę gdzie niby jest taki chory, żeście chyba chorych filmów nie widzieli niektórzy...) niech się jebną w łeb i pomyślą 3 razy zanim przywala jakiemuś filmowi ocenę 1...
Przez takich zjebów ocena jest tak miarodajna na tym serwisie jak wasza matka mówiąca wam ze na pewno ten koleś do którego mówicie tatusiu jest waszym ojcem :)

ocenił(a) film na 8
Sexiflexi

Dokładnie , film jest z deka poryty ,ale to na +++ , ale na pewno nie jest taki chory jak Nekromantik,Srbski film,guinea pig,Aftermath itd itp :) takie filmy trzeba lubić i tyle, a gimbusy się zgorszyli na tym , to niech nie sięgają po te pozycję co wymieniłem:) , a oceną się nie sugerować ,bo te oceny wszystkie są z du*y :) Pozdrawiam
kabanoz: widzę fan nekromantika i b dobrze:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones