PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=621992}

Lochy i smoki 3

Dungeons & Dragons: The Book of Vile Darkness
4,7 1 483
oceny
4,7 10 1 1483
Lochy i smoki. Księga Plugawego Mroku
powrót do forum filmu Lochy i smoki. Księga Plugawego Mroku

Zbroja +2, czy +4? :D

użytkownik usunięty

Padłem. :D

ocenił(a) film na 4

Ja również he he :D

ocenił(a) film na 3

hehehe... w filmie było więcej takich "kwiatków"!

00:51:19

Grayson wyprowadza grupkę dzieci z tunelu (wcześniej przyczyniając się do mordowania ich rodziców) i pyta się ich:

- Jakie zwierzę lubicie najbardziej?
- Zombie! - odpowiadają zgodnie dzieci!

HAHAHAHA!! Mój system rozsypał się na kawałeczki!! :D
Zombie było lepsze od zakupu zbroi +2 czy +4 w skarbcu podróżnika (a był tam jeszcze - pierścień mocy i worek zasobów)! ;) heh...

Ogółem film jest produkcja telewizyjną, więc amatorszczyzna bije już od pierwszych minut filmu.
Obejrzeć i zapomnieć.

ocenił(a) film na 3

i w sumie którą wybrał ;P Miłośnicy D&D pewnie pogryzą mnie za takie wypowiedzi ale film.... słaby. Fabuła prosta, jasna i klarowna. Bohaterowie jednowymiarowi, efekty specjalne nie za specjalne. Zobaczyć, pośmiać sie zapomnieć. ;D Zbroja +4 ;D

ocenił(a) film na 2
Hadysz

Jestem miłośnikiem ale gry... Bawi mnie sam fakt jak podczas grania ktoś zaczyna gadać tak. A jak w filmie to zobaczyłem to zatrzymałem i obejrzałem to 2 razy bo nie mogłem uwierzyć że poważnie ktoś coś takiego tam dodał...

ocenił(a) film na 7

Prawda, jeden z mocniejszych tekstów :D

ocenił(a) film na 5

Najlepszy tekst:P

Co to miało być, to jest film a nie gra "zbroja +2, czy +4" A myślę że to taki "smaczek" dla fanów D&D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones