PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=578968}

Lodowa groza

Ice Road Terror
2,5 767
ocen
2,5 10 1 767
Lodowa groza
powrót do forum filmu Lodowa groza

Dwóch kierowców tira wiezie materiały wybuchowe do kopalni, gdzie odkryto prehistorycznego potwora. Warto zaznaczyć, że o tym potworze już im nie powiedziano... Po drodze jeden z nich zabiera autostopowiczkę, w której po paru minutach jazdy się zakochuje z wzajemnością. Wydawałoby się, że to owoc pracy wielu scenarzystów, ale do tego filmu scenariusz napisało życie. Naprawdę warto obejrzeć, żeby zobaczyć widowiskowe zmagania z pozoru skazanych na porażkę ludzi z legendarnym potworem.

"Lodowa groza" trzyma w napięciu i mrozi krew w żyłach od pierwszej do ostatniej minuty, niczym ta śnieżna sceneria, w której osadzona została akcja. Polecam!

Kung_Fu_Master

Prawdziwa historia? A czemu gatunek sci-fi? :E

I od kiedy potwory istnieją? ;P

RafX

Z programu Cyfr. Polsatu:
"Jazda załadowanymi TIR-ami przez ośnieżone pustkowia okazuje się jednak niezwykle trudna."
Tiry... :facepalm: Mogli odłączyć naczepę...

RafX

PS Teraz TV4 się zabrał za powtarzanie po 5 razy...

Spam zrobiłem, sorki, ale edycja nie działa już.

ocenił(a) film na 1
RafX

Istnieją, ale nikt nie przeżył z nimi spotkania, więc brak dowodów. :)

Kung_Fu_Master

Tak powiedzieli na początku, że prawdziwa? Bo znowu początku nie widziałem...

ocenił(a) film na 1
RafX

W telegazecie tak wyczytałem, ale teraz nie jestem do końca pewien, czy to było przy tym filmie...

Kung_Fu_Master

Poleca, ale dał 1. xD

ocenił(a) film na 1
RafX

Polecam wielbicielom kina tak złego, że aż dobrego. Wiem, że są takie osoby na tym portalu. :)

Kung_Fu_Master

Oj są. Właśnie się delektuje, TV4 i TV Puls dają szczęście.

ocenił(a) film na 2
Kung_Fu_Master

Moim ulbionym tego typu jest Simon Says, śmiertelna wyliczanka! Cudeńko, oglądałam kilka razy.

użytkownik usunięty
Kung_Fu_Master

Zapierające dech w piersiach efekty specjalne zrobione w notatniku, wyśmienite aktorstwo tych profesjonalistów, muzyka tworząca napiętą atmosterę, zapadający w pamięć ślizg ciężarówki na cienkim lodzie i wyciskająca łzy z oczów scena śmierci starej baby - dużo by wymieniać,. Naprawdę warto obejrzeć tej hit-szit Syfy, daję naciąganą dwójkę z sympatii i dodaję do ulubionych.

ocenił(a) film na 3
Kung_Fu_Master

To nie była autostopowiczka, tylko jakaś tam specjalistka od czegoś tam i musiała z nimi jechać, coś jak sanepid ;)

ocenił(a) film na 2
Kung_Fu_Master

Naprawdę dobry, może brakuje mu trochę do takiego klasyka jak "Tureckie gwiezdne wojny", ale się starali. Scenarzyści, aktorzy, efekty specjalne robią ogromne wrażenie na widzu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones