PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775951}
6,4 12 732
oceny
6,4 10 1 12732
6,3 13
ocen krytyków
Logan Lucky
powrót do forum filmu Logan Lucky

Pierwsza część była dobra, nie wiem co oni chcą zrobić w kontynuacji. Bez Hugh Jackmana w roli Logana to nie ma sensu.

digital8

A oglądałeś zwiastun? To nie jest film o Loganie z X-menów. To całkiem inny film.

joker_mroczny_rycerz

Czy Ty tak poważnie czy o drogę pytasz?

joker_mroczny_rycerz

co??????? to jest film o x-menach. obejrzyj jeszcze raz zwiastun i sprawdź ukryte przekazy mutantów. coprawda zmienili aktorów ale chyba i tak są nieźli, prawda?

digital8

Tak. Logan bez Jackmana, a Lucky bez Luke'a.

tocomnieinteresuje

Bez sensu.

tocomnieinteresuje

hahahaha :D

ocenił(a) film na 7
tocomnieinteresuje

Sam nie wiem co gorsze. Chyba nawet ten Lucky bez Luke'a bardziej szokujący, no ale za to z Loganem bez Jackmana - coś za coś.

ocenił(a) film na 6
Dark_Wotisuwin

komentarz na piatke (w skali szkolnej of korbs) a jak film, bo jak widze, oceniles calkiem wysoko :)

ocenił(a) film na 7
sobanek

A dziękuję :-)
Widzisz, ja generalnie lubię filmy Soderbergha no i lubię komedie kryminalne/sensacyjne, więc może odrobinkę zawyżyłem ocenę tego filmu. To takie bardziej 6,5/10 niż 7. Nie jest to oczywiście poziom przykładowo najlepszych filmów Guya Ritchie, ale i tak jest dobrze. Kilka scen na prawdę cieszących oko, no i kapitalny Daniel Craig - piękna rola. Miała być dobra, lekka zabawa i jak najbardziej jest.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kolczesta

"bezmÓzgowia". Jak już tak sobie żartujemy z siebie nawzajem :D

ocenił(a) film na 6
Marihone

Świetne odbicie piłeczki. Gratuluję !

digital8

HAHAHA Niezły Troll ;-)

ocenił(a) film na 6
eulogy_pl

widzisz, jest roznica miedzy trollowaniem a prowokacja. To byla prowokacja i to nawet niezla a trolli niestety nie brakuje w innych watkach. Pozdro

ocenił(a) film na 7
sobanek

Bardzo słuszna uwaga, ten post to nie jest trollowanie, to przebłysk poczucia humoru u autora.

Dark_Wotisuwin

A dziękuję :)

ocenił(a) film na 7
digital8

ha ha ha ha kinomaniak....

digital8

Brawo Ty!

digital8

Przecież Logan zginął w pierwszej części Tatum w roli Wolverine'a to przegięcie ale cóż - ocenimy jak zobaczymy

ocenił(a) film na 6
digital8

Widziałem i powiem że nie jest źle. Tylko za mało X-menów jak dla mnie.

ocenił(a) film na 6
digital8

To taka polityka studia, chcą robić bardziej niekonwencjonalne filmy o X-Manach, a do tego odświeżają obsadę. Wystarczy spojrzeć na nazwiska postaci, tam jest wiele Loganów, bo to origin story, a ten Logan, co mu adamantium wstrzykną, to dopiero się urodzi i będzie "unlucky", przecież to proste i oczywiste.

Roy_v_beck

Pytanie teraz, który Logan pojawi się w Avengersach, gdy Disney przejmie Foxa. Pewnie postawią na poprawność polityczną i będzie to kobieta.

digital8

Czarna kobieta z Azji, wyznająca judaizm po operacji zmiany płci.
W Polsce będziemy jednak lobbować, aby nowym Loganem, był Polak Katolik, w odzieży patriotycznej, klapach kubota, z nieodłączną puszką piwa w ręku. Może się uda.

ocenił(a) film na 7
digital8

Za to są Kylo Ren, Zimowy Żołnierz, James Bond oraz przyszły (niestety) Gambit :D

ocenił(a) film na 7
digital8

"Ucieczka Logana" z '76 też była bez Jackmana, a była całkiem udana;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones