PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839832}

Lokum

The Rental
5,2 4 910
ocen
5,2 10 1 4910
6,3 3
oceny krytyków
Lokum
powrót do forum filmu Lokum

Szkoda czasu

ocenił(a) film na 1

Szukałem filmu na wieczór i wybrałem go, bo zaciekawił mnie plakat. Nie oglądałem trailera, gdyż chciałem uniknąć zaspoilerowania sobie historii, jak to często bywa z trailerami w dzisiejszych czasach.

Srogo się rozczarowałem, film okazał się gniotem. Plakat nie ma absolutnie żadnego związku z filmem. W skrócie film wygląda tak:

Dwie pary wynajmują ładny domek na odludziu i przez godzinę oglądamy, jak chodzą sobie po plaży, biorą narkotyki czy gadają o pierdołach. Nuuudyyy. Potem jedna z osób odkrywa ukrytą miniaturową kamerę i mówi o tym dozorcy, który zaprzecza, jakoby miał z tym coś wspólnego. Niedługo potem zjawia się zamaskowany gość odpowiedzialny za tę kamerę i po cichu zabija całą czwórkę. Emocjonujące fchuj, nie ma co.

ocenił(a) film na 7
Kliko

nie słuchajcie tej marudy (generalnie nie słuchajcie nigdy osób które używają słowa "gniot") - całkiem w porządku thriller, klimatyczny z dobrą obsadą aktorską, ameryki nie odkrywa (i nie musi) ale jak na debiut reżyserski młodszego z braci Franco jest całkiem nieźle

miko1980

dokładnie.

ocenił(a) film na 5
miko1980

Ano. Gość spłycił film do granic absurdu. Gdyby opisywał Ogniem i mieczem to by napisał, że film jest o tym, jak jedni nawalają drugim, a potem odwrotnie. Całe kino można tak spłaszczyć i narzekać na wsio. Ja rozumiem, że mało co dorównuje Hojrakowi, tchórzliwemu psiakowi, no ale bez przesady

ocenił(a) film na 1
Kliko

zgadzam się, mega kupa

mzap

Krytyczka że ho hi

ocenił(a) film na 9
mzap

jak twoja twarz

Kliko

Dokładnie, kolega zdecydowanie spłaszczył temat. Faktycznie jakby tak bezpłciowo opisać wydarzenia w filmie to może to brzmieć banalnie. Ale czasem w thrillerach nie chodzi o zagmatwana fabułę. Historia pomimo że na jedno kopyto, to opowiedziana w całkiem intrygujący, angażujący sposób - przez to film w ogóle nie irytuje i ogląda się go z oczekiwaniem na kolejne wydarzenia. Co więcej, widać znakomity warsztat - klimatyczne zdjęcia, znakomite oświetlenie, idealnie dobrana muzyka, przekonujące aktorstwo. All in all, widać potencjał reżyserski Franco.

coperfield_david

a co myślicie, że było na tych zdjęciach? narwany brat przegląda je w tej piwnicy i komentuje, że lepiej nie wiedzieć. Ciekawe.

ocenił(a) film na 6
jejaa111

Pomieszczenie nie miało związku z mordercą więc nic ważnego.

użytkownik usunięty
Kliko

Zgadzam się,mnie też nie porwał. Bardzo się nim rozczarowałam. Może i ma klimat i dobrze dobraną ścieżkę dźwiękową,ale sam w sobie jest po prostu męczący. Dialogi też nie zachwycają. Dodatkowo niezbyt trzyma w napięciu,przez co nie może wciągnąć. Przynajmniej tak było w moim przypadku.

ocenił(a) film na 4
Kliko

ahaha w samo sedno :)

ocenił(a) film na 6
Kliko

"Siedem": gość zabija wg siedmiu grzechów głównych, daje się złapać, zabija go główny bohater. Nuddyyy. No k***a w ten sposób to każdy film można streścić...

albertoxxx

A taki Reksio? Bohater przeżywa rozterki dnia codziennego, na pozór błahe relacje z przyjaciółmi stają się wątkiem głównym tego niebanalnego serialu drogi o tym jak można być dobrym niczego w zamian nie oczekując...

ocenił(a) film na 6
albertoxxx

A Frodo we Władcy Pierścieni? Dostaje pierścień, idzie i wrzuca go do dziury... Po drodze wszyscy biją się ze wszystkimi. I to wszystko w 9 godzin seansu :D

ocenił(a) film na 7
Kliko

Do tego, mało krwawo. Nie ma na czym oka zawiesić.

ocenił(a) film na 3
Kliko

Przez pierwsze 60 minut widzimy najnudniejszy wypad ze znajomymi na domki, a przez następne 30 minut widzimy najmniej emocjonujący "atak" psychola. Nudy totalne

ocenił(a) film na 7
Kliko

Jak ja nie cierpię, takich malkontentów, gdybym się sugerował opinia takiego gówniarza, to połowę dobrych filmów bym nie obejrzał

ocenił(a) film na 1
Catullus_2

Drogie dziecko, dlaczego wyzywasz mnie od gówniarzy?

Kliko

Taki komentarz jak jego autor
Po polsku porwanie ale nie za mądrze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones