PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466254}

Louis

7,6 46
ocen
7,6 10 1 46
Louis
powrót do forum filmu Louis

Stare na nowo

ocenił(a) film na 9

Nakręcony współcześnie niemy film opowiadający fikcyjną historię o dzieciństwie Louisa Armstronga, który pomagając w sprzedaży węgla, chce kupić sobie pierwszą trąbkę. W międzyczasie poznaje prostytutkę, która samotnie wychowuje dziecko. Prosto opowiedziana historia nakręcona na wzór filmów Charliego Chaplina, łącznie z podzieleniem na akty, nad-ekspresyjnością aktorów, gagami, ilością klatek, stylem efektów specjalnych i improwizowaną muzyką. Nakręcona we współczesnym obrazie z lekko stonowanymi kolorami, co daje świetny efekt. Świetnie wypadli także aktorzy, zwłaszcza Harley Joel Osment jako niegodziwy kandydat na burmistrza, który po rolach Rorschacka ze Strażników i Freddy'ego Krugera świetnie wystąpił w roli komediowej. Całość może być dosyć specyficzna, ale lubiący stare, nieme kino będą w siódmym niebie.
9-/10

speiderman

pomieszałeś Jackiego Earle'a Haleya z Haley'em Joel'em Osment'em:)

ocenił(a) film na 9
Krolik_Pudding

Ale wstyd :(

speiderman

Ja byłam w siódmym niebie po obejrzeniu zwiastuna, ale wracam powoli na ziemię, bo nie mogę nigdzie znaleźć tego filmu, a w kinach, jak rozumiem, się nie pojawi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones