PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542284}

Ludzka stonoga

The Human Centipede (First Sequence)
3,6 51 735
ocen
3,6 10 1 51735
3,0 7
ocen krytyków
Ludzka stonoga
powrót do forum filmu Ludzka stonoga

Nie rozumiem, czemu wszyscy piszą że obrzydliwe. Scena w której ewentualnie w pewnym sensie
w małym stopniu możliwe było lekkie poczucie niesmaku trwała góra 5 sekund.

ocenił(a) film na 1
Ponyfanka

ponieważ niektórzy mają bardzo wybujałą wyobraźnię lub idąc za stadem nawet nie obejrzeli filmu tylko powielali zasłyszany komentarz

Ponyfanka

Nie ogladalam filmu ale po zdjeciach wnioskuje, ze srodkowa miala najgorzej :D

ocenił(a) film na 5
quandzia

Ta. Specjalnie dostała "zaszczyt" bycia w środku, bo rozrabiała niegrzeczna :v

ocenił(a) film na 2
Ponyfanka

Dla mnie owszem, było obrzydliwe, ale nie przez to kombinowanie z odchodami, ale od sceny jak mieli się wspinać po schodach, jakaś "ropa" czy co to było z ran, bycie zszytym z trupem... Dobrze się charakteryzatorzy spisali. Wcześniej to nic takiego.

Ponyfanka

Dla mnie również nie było nic obrzydliwego. Już bardziej obrzydliwe jest jak wycinają jakieś flaki, a tutaj nic. Zawiodłem się i to bardzo. Warto oglądać kolejne części? Jest coś naprawdę obrzydliwego czy taka sama cienizna jak tutaj?

ocenił(a) film na 5
xavi512

2 części nie oglądałam, ale mam zamiar. Wydaje mi się, że może być... Ciekawa, bo stonoga jest zrobiona z 12 ludzi, jest w niej gościówa w ciąży... A, no i film jest czarnobiały. Jak zdecydujesz się obejrzeć to daj znać czy jest lepsza :)

Ponyfanka

Obie części filmu wydają mi się głupie, jednak z zaciekawieniem mi się oglądało. 2 dużo gorzej zrobiona, masa błędów w filmie, niektóre sceny to abstrakcja jak dla mnie. Jednak pod względem obrzydliwości dużo lepiej. I nawet dobra gra aktorska, tutaj na plus.
Te 12 osób to tylko w teorii..., nie będę zdradzał, może to Cię zaciekawi do obejrzenie. :)
Pewnie niedługo też 3 część zobaczę. Także napiszę czy warto.

ocenił(a) film na 5
xavi512

Dzięki, zachęciłeś mnie :D Jak wrócę do domu to obejrzę.
A 3 część... 500 osób brzmi ciekawie. Z tego co widziałam po komentarzach, to jest on najłagodniejszy. Ale zawsze warto zobaczyć. :)
Tak z innej beczki, to podoba mi się to, że w 2 i 3 jest inspiracja poprzednimi częściami. Dobrze, że nie zrobili pomysłu "z dupy" .

Ponyfanka

Właśnie zakończyłem oglądanie. I powiem, że to najsłabsza i najnudniejsza część. 3/4 filmu nic się nie dzieje. Ukazanie stonogi bardzo słabe i krótkie. Do tego jeszcze ci sami aktorzy z pierwszej i drugiej części. Nie będę więcej pisał, aby nie zdradzić szczegółów. Praktycznie trzy sceny mi się podobały i fajnie zostały ukazane. Jak obejrzysz napiszę o które mi chodzi. :D

ocenił(a) film na 5
xavi512

Ok za jakieś 3 dni się biorę za oglądanie i się jeszcze odezwę. :)

ocenił(a) film na 5
xavi512

Obejrzałam 2 część, i mam mieszane uczucia. Jest dosyć... dziwna, ale wreszcie trochę obrzydliwa, przy scenie z kolanem aż się skrzywiłam (za drugim razem już mnie to nie ruszyło). Trochę się zawiodłam, bo dla mnie to nie był film o stonodze, tylko o człowieku z przeszłością który się zapatrzył w film. Główny bohater świetnie zagrany, za to kompletnie nie przekonała mnie osoba grająca jego matkę. Ciekawy film, ale boli mnie olanie stonogi (w tej części dostaliśmy Stonogę po Studencku :) ). Po obejrzeniu czułam jednak niedosyt, miałam wrażenie, że nic się konkretnego w tym filmie nie stało (bo nie stało, prawie :D ) Teraz wezmę się za 3 część, niestety opinie nie zachęcają, ale jak się widziało te 2 części, to już tą ostatnią wypada zobaczyć. :)

Ponyfanka

Trochę czasu minęło. Ciekawy jestem czy widziałaś w końcu tą 3 część. :P

ocenił(a) film na 5
xavi512

Już zaczęłam, ale jutro dokończę. :)

ocenił(a) film na 5
xavi512

Dobra, widziałam już 3 część. Faktycznie, najsłabsza i najnudniejsza część. Trochę zabawna, ale komedią bym jednak tego nie nazwała. Był bardzo schematyczny i przewidywalny. Mocna scena kastracji. Najbardziej erotyczny z trylogii. Dobra gra aktorska. Nie przekonało mnie to, że głównych bohaterów grali główni bohaterowie poprzednich części, bo o ile w 2 z tą laską to było ok że grała w obu częściach, to tutaj obydwu panów grało inną postać. Dobra, a jakie 3 sceny Ci się podobały?

Ponyfanka

Trochę czasu minęło i nie pamiętam dokładnie. :P Z tego co kojarzę to scena, gdy pokazują dokładnie zszywanie dwóch osób. Więźniowie skazani na dożywocie zostali połączeni bez kończyn. A trzecia to chyba było coś brutalnego w celi, ale nie przypomnę sobie, co to było.

Ponyfanka

Kolejny raz dociera do mnie jak różni są ludzie. Dla mnie sam motyw przewodni tego filmu jest tak odstraszający i odrażający, że chyba nigdy nie odważę się go oglądnąć.

ocenił(a) film na 5
niespokojnaona

No widzisz, dla mnie motyw przewodni za to jest ciekawy i intrygujący. Ile ludzi tyle opinii. :)

ocenił(a) film na 10
Ponyfanka

Dla mnie też. Ten film jest już kultowy dzięki swojej innowacji. Cały świat o nim słyszał, nawet w South Parku go sparodiowali.

ocenił(a) film na 5
Sighma

Faktycznie, wiele osób o nim słyszało, ale czy kultowy? Nie powiedziałabym.

Ponyfanka

zachęciłeś mnie. Obejrzę. ;) pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
rosaria

Cieszę się, tylko że nie zachęciłem, a zachęciłam. :) Również pozdrawiam

Ponyfanka

"...ewentualnie w pewnym sensie
w małym stopniu możliwe..."

ocenił(a) film na 5
Devoooon

tak dla podkreślenia

Ponyfanka

>>>Nie rozumiem, czemu wszyscy piszą że obrzydliwe. Scena w której ewentualnie w pewnym sensie w małym stopniu możliwe było lekkie poczucie niesmaku trwała góra 5 sekund.<<< naprawdę nie rozumiesz obrzydliwej fekalnej estetyki tego filmu. Mogę zrozumieć obłęd nazistowskich lekarzy którzy zamiast leczyć to mordowali ludzi w potwornym urojeniu. Ale to jest i głupie i najniższych lotów.

ocenił(a) film na 2
Ponyfanka

Obrzydliwa była głupota tej laski.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones