PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10020684}
plakat filmu Luther: Zmrok

Luther: Zmrok

Luther: The Fallen Sun
5,9 8 407
ocen
5,9 10 1 8407
1 483
chce zobaczyć
Luther: Zmrok
  • Netflix - https://www.netflix.com

    abonament
    za 34 zł

"Luther: Zmrok" to epicka filmowa kontynuacja obsypanej nagrodami sagi telewizyjnej o budzącym grozę seryjnym mordercy, który terroryzuje Londyn, podczas gdy skompromitowany detektyw John Luther (Idris Elba) siedzi za kratkami. Luther nie może pogodzić się z faktem, że nie udało mu się schwytać cyberpsychopaty, który teraz z niego drwi,"Luther: Zmrok" to epicka filmowa kontynuacja obsypanej nagrodami sagi telewizyjnej o budzącym grozę seryjnym mordercy, który terroryzuje Londyn, podczas gdy skompromitowany detektyw John Luther (Idris Elba) siedzi za kratkami. Luther nie może pogodzić się z faktem, że nie udało mu się schwytać cyberpsychopaty, który teraz z niego drwi, dlatego postanawia uciec z więzienia, by za wszelką cenę dokończyć zlecenie. W filmie grają także Cynthia Erivo, Andy Serkis i Dermot Crowley, który powraca jako Martin Schenk.

Luther: Zmrok
Zwiastun nr 1 (polski)
nr 1 (polski) 2023-02-09T18:09:12 https://fwcdn.pl/webv/41/28/64128/64128.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/84/10020684/Luther_Zmrok___Oficjalny_zwiastun___Netflix.vp9.1080p.webm
Luther: Zmrok zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

na podstawie
Neil Cross (serial TV)
dystrybucja
Netflix
studio
BBC Films / BBC Studios / Chernin Entertainment
tytuł oryg.
Luther: The Fallen Sun
inne tytuły

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.