PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5605}

Mój idol

Finding Graceland
7,3 504
oceny
7,3 10 1 504
Mój idol
powrót do forum filmu Mój idol

Elvis jako przewodnik

ocenił(a) film na 10

Każdy z nas poszukuje własnej drogi w życiu swojego miejsca na świecie, czasem dobrze kiedy w trudnych momentach, chwilach słabości pojawi sie ktoś kto podpowie, da nam dobrą radę czasem poprowadzi w dobrym kierunku. Własnie w takich momentach , sytuacjach pojawia sie "Elvis",który pomaga wybrnąc z kryzysu i przezwyciężyć własne słabości.Film jest dla nas wskazówką że każdego z nas może spotkać dramat ale najważniejsze jest to aby umieć się podniejść i iść naprzód, a "Elvis" przewodnikiem jakiego każdy z nas powinien mieć, jest on swoistym góru dla bohaterów. Dla nas takim przewodnikiem moze byc zarówno Elvis, Jan Paweł II, Jezus czy nawet ktoś mniej znany ale ktoś kto posiada w sobie moc i siłe , którą moze nam przekazać i pomóc w podjęciu trudnych decycji.

Film jest wspaniały , powinien go obejżeć każdy kto wie na czym polega dobre kino ale także ten kto chce odnaleźć coś nizwykłego i niespotykanego w kinie , a taką moc i wymiar ma ten film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones