Repertuar filmu w Terespol

Nie znalezlismy miasta lub kina odpowiadajacemu Twojemu wyszukiwaniu

Repertuar Filmu Mój pies Artur

Mój pies Artur

Arthur the King
1h 47m
Sportowiec przygarnia bezdomnego psa, aby towarzyszył mu w niezwykle trudnych zawodach wytrzymałościowych.
Niestety, nie znaleźliśmy seansów w Terespol lub
Mój pies Artur
Zwiastun nr 1 (polski)
nr 1 (polski) 2024-02-20T13:45:37 https://fwcdn.pl/webv/82/23/68223/68223.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/72/10043772/MOJ_PIES_ARTUR___Oficjalny_zwiastun___Kino_Swiat.vp9.1080p.webm

Miłośnik sportu i adrenaliny Michael Light (Mark Wahlberg) staje przed największym wyzwaniem w dotychczasowej karierze. Wraz z trzyosobową ekipą zaufanych zawodników przystępuje do Mistrzostw Świata w Rajdach Przygodowych na Dominikanie. Stając na starcie ekstremalnych zmagań, w czasie których – przez 10 dni – pieszo, kajakami i na rowerze będzie musiał pokonać prawie 700 kilometrów, Light nie przypuszcza, że wkrótce jego zespół rozrośnie się o dodatkowego członka. Będzie nim jedyny w swoim rodzaju, bohaterski pies – Artur. Połączeni nierozerwalną więzią człowiek i wierny czworonóg rzucą wyzwanie dżungli, falom, przepaściom i ograniczeniom własnych organizmów. To co wspólnie osiągną, napisze niebywałą historię, która poruszy i zachwyci cały świat.

premiera

Spoiler Master Podcast
5
Zasługuje na 4, ale każdy film budzący we mnie siedmiolatka siedzącego z otwartą gębą dostaje * ekstra. (Sekwencja nad przełęczą: wow!)
0
6
jeśli wierzycie w specjalną więź łączącą ludzi i psy, to ten film jest dla was lekturą obowiązkową
5

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones