Repertuar filmu w Pabianicach i okolicach

Nie znalezlismy miasta lub kina odpowiadajacemu Twojemu wyszukiwaniu

Repertuar Filmu Mój syn Ezra

Mój syn Ezra

Ezra
1h 40m
Max, wbrew woli byłej żony, zabiera swojego ukochanego syna w szaloną podróż, dzięki której obaj odkryją na nowo moc łączącej ich relacji.
Niestety, nie znaleźliśmy seansów w Pabianicach lub
Mój syn Ezra
Zwiastun nr 2 (polski)
nr 2 (polski) 2024-04-15T08:34:11 https://fwcdn.pl/webv/87/25/68725/68725.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/253/10027153/_Wzruszajacy_dowod_na_sile_milosci____MOJ_SYN_EZRA_tylko_w_kinach__ZWIASTUN_PL_.vp9.1080p.webm

Życie aspirującego komika Maxa Bernala to chaos i improwizacja. Mieszka z ojcem, wciąż próbuje przebić się w świecie komedii, ma za sobą nieudane małżeństwo i autystycznego syna o imieniu Ezra, którego kocha nad życie. Na pewno Max nie jest encyklopedycznym wzorcem statecznego ojca, ale serca nie można mu odmówić. Gdy dowiaduje się, że jego była żona za namową lekarza chce umieścić Ezrę w szkole specjalnej, Max bez jej wiedzy zabiera syna w podróż przez Stany. Nie chce pozwolić, by szkolne mury oddzieliły chłopca od zwykłego życia i na zawsze zamknęły go w jego własnym świecie. Wierzy, że „inność” Ezry nie jest wyrokiem skazującym go na funkcjonowanie na marginesie tzw. normalnego świata. Eskapada pełna szalonych perypetii i niezwykłych spotkań będzie dla ojca i syna okazją do odkrycia na nowo łączącej ich więzi i przeżycia przygód, które udowodnią, że „normalność” jest przereklamowana.

premiera

TVP Kultura
7
Ma swoje wady (melodramatyzm największa),ale jest to szczera i osobista opowieść o ojcowskiej miłości bezwarunkowej. Świetny Bobby Cannavale.
0
krytyk niezależny
7
0

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones