PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10026657}

Mów do mnie!

Talk to Me
6,9 22 475
ocen
6,9 10 1 22475
7,3 28
ocen krytyków
Mów do mnie
powrót do forum filmu Mów do mnie!

Określił bym go nawet jako horror typu gore, bo sceny były w niektórych momentach makabryczne. Generalnie odczułem wrażenie, że film jest idealną metaforą imprez i używek. Ręka była idealną używką, póki była zabawa, było wszystko fajnie.
Niestety, zabawa zabawą, było to bardzo niebezpieczne i skończyło się tragicznie. Gdyby nie gore, to byłby to świetny film, aby go pokazać nastolatkom.

Sama fabuła była spójna i interesująca, nie spodziewałem się tego po takim filmie. Od samego początku trzymał w napięciu, jednakże w dobrych momentach je rozładowywał. Zdecydowanie polecam osobom, które nie oczekują typowych straszaków, totalnej ciemności i jumpscare'ów. Mimo wszystko, idzie się przestraszyć, jednakże jest to inny rodzaj strachu. Bardziej narastający niepokój niż momentalny strach.

ocenił(a) film na 1
Davide_Ll

horror typu gore XD przeciez tam jest mniej gore niz w pierwszej scenie piły 2

ocenił(a) film na 8
yp261

To, że jest ich mniej i gość z piłą mechaniczną nie lata co 3 sekundy na ekranie, nie oznacza, że nie można go tak nazwać.

Ten film bardzo dobrze dawkuje takie sceny, niemniej jednak są one cały czas na tyle "bolesne", że można odwrócić wzrok. Dla mnie takie coś już wpisuje się w taką tematykę, po prostu nie gra ona pierwszych skrzypc.

ocenił(a) film na 8
Davide_Ll

Skrzypiec*, Mea Culpa.

Davide_Ll

Właściwie jumpscary są, jednakże rzadko i nie jest to typowe wyskakiwanie strasznej twarzy na ekran. Ja nawet nie mam nic przeciwko jumpsarom, sęk w tym, że są one często nadużywane i w większości nieumiejętnie zrobione.

ocenił(a) film na 8
Davide_Ll

W sumie to się z Tobą zgadzam, tyle że to z pewnością nie jest film gore. Filmy gore są oparte o "krwawą miazgę" i na niej budują swoją gore'owatość, czasami wręcz irracjonalną. Tutaj, oprócz scen z Riley'em (scena przy stoliku, a potem w szpitalu) nie ma właściwie żadnych innych mocniejszych scen.

Davide_Ll

dla mnie dramatycznie slaby, dobry dżump sker paradoksalnei umie sie obronic, tu nie ma ani fabuly, ani dżump skerów, ani bohaterow wyraźnych. Jest tylko sztuczna reka z zaswiatow. Banał do uspienia widza.

uczacnieuka

Nie znasz się na filmach :D

ocenił(a) film na 7
uczacnieuka

Wszystko ci sie popier****lo xD Chyba najgorsza opinia o horrorach jaka slyszalem. Przerzuc sie lepiej na bajki xD

Davide_Ll

bez jumpscare'ów!
przekonales mnie

ocenił(a) film na 8
Davide_Ll

radze nie uzywac pojec, ktorych znaczenia nie znasz

ocenił(a) film na 6
Davide_Ll

Próbujesz go przedstawić jako horror ale nie taki straszakowy, banalny itd No średnio bo to jest właśnie taki typowy horror z nastolatkami tylko trochę lepszy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones