PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=662081}

Mów mi Vincent

St. Vincent
7,2 58 668
ocen
7,2 10 1 58668
6,3 23
oceny krytyków
Mów mi Vincent
powrót do forum filmu Mów mi Vincent

Człowiek chce się odstresować, siada w sobotę wieczór przed tv. Szuka opinii o filmie i napisane komedia......ogląda ze szklącymi się oczami. Kogoś kto ten piękny dramat oznaczył jako komedię zesłałbym na przymusowe roboty ;)

BTW: Piękny film o miłości, przyjaźni i wielu innych rzeczach, które w obecnych czasach stają się obce.POLECAM!!!! 8/10

ocenił(a) film na 7
koc_paw

zachowujesz się jak królowa dramatu . A przecież komedi nie brakowało

ocenił(a) film na 6
maciekb80

Film jak życie: słodko-gorzki. ;)

koc_paw

Właśnie wchodziłam napisać to samo :)

Myślałam, że to będzie komedia typu "Spy", czy "The heat" z Melissą i się zrelaksuje na głupocie... a połowę filmu płakałam :)

koc_paw

Nie zesraj się.

raVadrian

Nie ma to jak odpisać na komentarz po ponad 2 lata. Miszcz :D

ocenił(a) film na 7
koc_paw

Bo byl w tvp :) ogladalem po raz drugi, spoko taka lżejsza wersja Gran Torino. No i swietny Bill Murray :)

ocenił(a) film na 6
koc_paw

To jest forum, a nie facebook, tutaj można odpisywać po 10-12 latach i to zostaje dla kolejnych pokoleń, już widywałem takie "dyskusje" tutaj.

ocenił(a) film na 9
koc_paw

Nie godzi się po obejrzeniu takiego filmu pisać takich agresywnych komentarzy. Wyluzuj.

ocenił(a) film na 8
koc_paw

Elementy komedii jak najbardziej były. Ale całościowo przynależność gatunkową tego obrazu najlepiej chyba określić jako 'a feel-good movie'.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones