PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=420062}

Męka

Torment
2,4 428
ocen
2,4 10 1 428
Męka
powrót do forum filmu Męka

Tytuł idealny

ocenił(a) film na 1

Tytuł idealnie pasuje do tego filmu, gdyż oglądanie go to istotnie była męka. Nie potrafię przy tej produkcji wymienić ani jednego plusa, bo wszystko w nim było po prostu tragiczne. Nawet fakt, iż był on krótki nie jest specjalnie plusem, a to dlatego, iż pomimo tego faktu i tak bardzo ciężko było wytrzymać do napisów końcowych. Jest to idealny kandydat do zajęcia jakże zacnego miana najgorszego filmu jaki kiedykolwiek widziałem :D

ocenił(a) film na 1
Laki_Lou

Są gorsze (też horrory), na przykład "Fabryka śmierci 2: Krwotok" i "Mroczne miejsca" (wszystkie w swoim czasie wydane na DVD w Polsce przez filmę Carisma). A to i tak czubek góry lodowej. Fakt, jest mnóstwo filmów, którym wystawiłem ocenę "1" i za każdym razem to (tylko?) moje zdanie, ale faktyczne, te cztery (w tym oceniony przez ciebie ostatnio "W pogoni za złem") to czołówka dna kina grozy.

ocenił(a) film na 1
Shiloh

Pewnie i są jeszcze gorsze filmy, ale z tych co póki co widziałem to ten jest najgorszy. Być może kiedyś trafi mi się zobaczyć taki właśnie film ;)

ocenił(a) film na 2
Laki_Lou

to prawda. oglądałem różne horrorki wydane w jakiś gazetach, gazetkach itp. niektóre były dobre, inne gorsze. ale to to było dopiero dziadostwo. kupiłem to na bazarze z jakiejś gazetki "Horror DVD" wraz z drugim filmem na płycie.
tragicznie zagrane, aktorzy to śmiem wątpić że wgl aktorzy, chociaż niby ta babeczka ma już jakiś "debiut". to już aktorzy z łapanki w Trudnych Sprawach lepiej grają.
wgl nie wiem czy reżyser wytłumaczył "aktorom" jak mają grać.
tutaj nie ma żadnych emocji. nikt nie krzyczy, nikt nie cierpi.
gościowi ucięli dłoń i nic, przyjął to mężnie. drugiemu wyrwano język i też zniósł to jak na muszczynę przystało.
babce połamano palce, coś tam postękała i nawet na początku pamiętała, żeby nimi nie ruszać, ale potem wypadło jej to z głowy. uleczyły się.
no tragedia w opór. a okładka dvd jak to okładka z takich gazetkowych produkcji, pokazuje tu coś czego i tak w filmie nie ma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones