PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=248655}

Męska historia

The History Boys
6,6 3 210
ocen
6,6 10 1 3210
5,0 3
oceny krytyków
Męska historia
powrót do forum filmu Męska historia

Film jest chory ale nie zmienia to faktu że dużo 25-40 latków posuwa 16-17 latki i nikt nie widzi z tego problemu mój kolega ma żone 36 lat kilka lat temu miał kochankę 17 letnią i wszyscy kumple mu zazdrościli dla mnie to pedofilia ale jak widzę na tych forach to że gość posuwa 20 lat młodszą dziewczynę w tym wieku to nic takiego ale jak by posuwał 17 latka to już by był pedofilem ja nazywam rzeczy po imieniu jeśli ktoś nie skończył 18 lat i się do niego dobierasz to jesteś zbokiem i nie ma tu znaczenia czy to chłopak czy dziewczyna...

ocenił(a) film na 8
dominik1980

Napisałem to co napisałem bo sugerowałem się opisem filmu z neta ale po zobaczeniu filmu okazało się że to nie tak...uczniowie wyglądali na 25 lat nauczyciel to żartowniś o wyglądzie świnki pigi który nie gwałci uczniów tylko stara się ich złapać za jaja podwożąc ich na motorze hehe to nie ma nic wspólnego z pedofilią jak myślałem. film jest rewelacyjny pierwszy raz napisałem coś kierując się opisaną fabułą i już więcej tego nie zrobię bo film jest zupełnie inny niż jego"opis"...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones