PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=442915}

Młoda Wiktoria

The Young Victoria
7,0 20 231
ocen
7,0 10 1 20231
6,2 5
ocen krytyków
Młoda Wiktoria
powrót do forum filmu Młoda Wiktoria

Daję ocenę 8!

ocenił(a) film na 8

Bardzo rzadko opisywane są historie prawdziwej miłości. Film mnie zaskoczył ;)
Ucieszyłam się, iż Wiktoria nie dała się nabrać na Lorda M, i wybrała Alberta! .
Nareszcie miłość, zero morderstw, zgonów. Przeraziła mnie wizja, iż postrzelony Albert
umrze- na szczęście tak się nie stało. Film mnie wzruszał, doskonała gra aktorska , jak na
moje oko.
Zakończenie filmu : dowiedziałam się, iż młoda para spłodziła 9 dzieci, na dodatek każde z
nich połączyło swoje więzi z innymi krajami- gały mi wyskoczyły. I wielka szkoda, że para,
która darzyła się tak wielką miłością, musiała się rozłączyć po 20 latach wspólnego
panowania, kiedy to 42 letni Albert zmarł na tyfus.. Zdziwiło mnie dodatkowo to, iż Wiktoria
przeżyła 81 lat, i była najdłużej panującą królową w historii.

Bardzo bardzo mi się podobało! Nic szczególnego może się nie działo, lecz samo to, iż
MIŁOŚĆ ( ! ) była, sprawiło we mnie niesamowite uczucie ; ) Mój pierwszy taki film, w którym
nie ma śmierci, nic złego się nie dzieje.. Chodzi o uczucie, po prostu ; )
Świetny wybór księżniczki.

ocenił(a) film na 9
marti2298

Mam takie same poglądy jak ty ;* Chociaż dałam całą 10 ! Także mi się spodobała ich historia to jest takie romantyczne :*** Ogółem cały projekt tego filmu się udał bardzo podoba mi się ich chwile po ślubie jak oni się tak bardzo kochali i w ogóle wszystko fajnie ale nie przedstawili Wiktorii w tym filmie jako jedną z najlepszych monarchów w historii Wielkiej Brytanii ale mniejsza o to ;)

ocenił(a) film na 8
izabella412

No dokładnie, i przy tym wszystkim zdarzyło się to na prawdę. Tak to właśnie jest, jak się kogoś bardzo kocha, to często są przeszkody..
Co do Wiktorii, to faktycznie, nie została tak przedstawiona, bo chodziło raczej o pokazanie tego, jak dobrych wyborów potrafiła dokonać i jak prowadziła swoje życie prywatnie, a nie o to, jak doskonale panowała- coś typu królowej Elżbiety- moim zdaniem. ; )

ocenił(a) film na 9
marti2298

:*** Masz rację ...ale tak myślę że chyba RoMANTYCZKA Z cb :))) hehehe ja też raczej romantyczka :D

ocenił(a) film na 8
izabella412

Powiem Ci, że raczej nie jestem romantyczką. Jakiś czas temu, kiedy widziałam w tv jakieś romantyczne filmy, coś o miłości,
w ogóle mnie to nie ruszało, a wręcz przełączałam kanał. A teraz? Potrafię się nawet bardzo wzruszyć, co mnie zaskakuje ; )
Wydaje mi się, że pomimo niedużej liczby lat ,'dorosłam' do tego, co to znaczy 'kocham' i już o wiele inaczej traktuję to ( bardzo ważne dla mnie ) słowo ; )
Fakt, marzy mi się kochany mąż i gromadka dzieci! Ale to raczej nie czyni ze mnie romantyczki ; )
We mnie jest po trochę wszystkiego. A wracając do filmu, to mi się bardzo spodobał i może zawyżyłam ocenę tylko z powodu tej historii, jaka miała tam miejsce, a nie poprzez to, iż np była doskonała gra aktorska itd.

a teraz idę sprawdzić listę filmów, które oceniłaś ; )

ocenił(a) film na 9
marti2298

Hahaha No spoko :))

ocenił(a) film na 8
marti2298

no gdyby lord M. wyglądał jak Paul Bettany, to w moim przypadku Albert nie miałby szans:) ale film przepiękny, świetnie zagrany i do tego absolutnie cudowna piosenka Sinead O`Connor. Z przyjemnością zaliczam go do ulubionych:)

marti2298

spoilery się oznacza...

ocenił(a) film na 8
marti2298

uważam podobnie jak Ty. Nie oglądałam jeszcze tak wciągającego filmu o takiej tematyce. Generalnie bardzo podobał mi się wątek miłosny, oddanie i szacunek Alberta do Wiktorii. Naprawdę warto obejrzeć choćby z tego powodu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones