PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=802797}

Młodość Astrid

Unga Astrid
7,0 1 670
ocen
7,0 10 1 1670
Młodość Astrid
powrót do forum filmu Młodość Astrid

Wybrałam się na film trochę na zasadzie, że chcę iść do kina, a to akurat grali. Ucieszyły mnie jednak pozytywne recenzje, bo normalnie nie spodziewałabym się zbyt wiele. A tak się spodziewałam... i chyba trochę zawiodłam;) To dziwny film - można by się spodziewać, że będzie łatwy, miły i przyjemny - tak jak książki Astrid. Obraz skupia się jednak na jej młodości - ok. 16 lat +. Fajnie pokazuje jak nietuzinkowa i zdolna to była postać. Natomiast wplątała się w historie, przez które nie miała w życiu łatwo. I mimo , że to ciężkie tematy , to film ogląda się bardziej jak np. film obyczajowy niż dramat. Dziwne to wszystko trochę ;) Na pewno ci, którzy liczą że zagłębią twórczość autorki , poznają od kuchni powstanie ulubionych książek , mogą być zawiedzeni.

ocenił(a) film na 7
kingucha89

Ja odniosłam wrażenie że to była historia o fragmencie jej życia.Najmniej tu było o tym dlaczego zaczęła pisać.Chyba że można zaliczyć wieczorne opowiadanie dzieciom wymyślonych historii i to że miała wrednego męża.Film ogląda się dobrze, chić zdjęcia w ciut zimnej tonacji.Aktorstwo bardzo dobre a i historia wciąga.

ocenił(a) film na 7
boga

Miała wrednego męża? Czyli kogo?

ocenił(a) film na 6
Naethalee

No właśnie, kogo!?

ocenił(a) film na 7
boga

Najwięcej. Trzeba czytać "miedzy wierszami" i znać bohaterów jej książek.

ocenił(a) film na 6
kingucha89

myślałam, że jej dzieciństwo było tak bardzo zabawne jak w książkach,
a tutaj takie rozczarowanie, mimo to film obejrzałam z wielką przyjemnością chociaż dłużyły się sceny z synkiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones